Пам’ятка Спілки читачів газети «Чорноморські новини»

Українська справа — це й українська періодика

Відомо, що людина, яка читає, має жвавіший, гостріший розум. Той, хто читає книжки, доведено теоріями лідерства в управлінні, керує тими, хто дивиться телевізор, «висить» у соцмережах, вдовольняється «кліковою» інформацією…

Не лінуйтеся читати, залучайте до читання дітей та онуків! Сьогодні, погодьтеся, не кожному по кишені купити книжку. А тому запрошуємо до читання «Чорноморських новин», на сторінках яких ви завжди знайдете інформацію про перипетії в суспільному, економічному та політичному житті Одещини й нашої держави, а також літературні новинки від письменників-земляків, усілякі цікавинки зі всього світу, життєві історії, різні поради та роз’яснення-підказки від правників і вповноважених інституцій.

А ще запрошуємо бути активними дописувачами «ЧН». Бо кожен з нас є творцем того, що завтра стане історією. Пишіть про наболіле, пишіть про успіхи, про все, що радує чи турбує. Ми відкриті до спілкування, хоч і маємо дуже обмежені на те можливості (але в кого у наш час нема проблем?), і, за змоги, підтримаємо, розрадимо. Підказуйте, яких тем, на вашу думку, бракує на шпальтах газети.

Отож, якщо хочете бути у когорті тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак, у підсумку, впливає на прийняття рішень, на розвиток свого села чи міста, всієї держави, — приєднуйтеся до спілки читачів газети «Чорноморські новини».

Передплатити «ЧН» можна у кожному поштовому відділенні, зокрема й у листоноші, а також у редакції, якщо вам зручно буде приїздити за газетою до нас. Як бонус для тих читачів, котрі воліють отримувати газету ще й у ПДФ-форматі на електронну скриньку, пропонуємо надіслати на наші е-mail (вказані на останній сторінці) фото чи скан передплатного абонемента, зазначивши зворотну адресу, куди в день виходу і приходитиме електронна версія «ЧН».

«Чорноморські новини» — у кожну мислячу родину!

І насамкінець. Маємо проблеми зі стаціонарними телефонами. Після двох тижнів мовчання і тижня роботи вони замовкли знову. Тож, у разі потреби, дзвоніть на мобільні: 050-554-42-06, 068-052-16-58.

Шановні друзі! Усі, кому небайдужа українська справа, небайдужа не на словах, а насправді, просимо підтримати нашу українську газету — «Чорноморські новини», передплативши її на зручний для Вас період.

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net