Переглядів: 230

Наш оберіг і наша гордість

Сьогодні Україна святкує 32-у річницю відновлення своєї державності. Зболена, обпалена, обкрадена, але не скорена. З упевненістю, що завдяки мужності й непохитності наших воїнів на передовій, завдяки старанням кожного із нас у тилу держава повернеться у свої, визнані світом кордони, постане з руїн і розквітне для щасливого життя прийдешніх поколінь українців.

А вчора ми вшановували один із головних символів незалежної країни — Державний прапор. Урочисті церемонії підняття синьо-жовтого стяга відбулися на всіх теренах, вільних від окупанта, а подекуди й на тимчасово загарбаних землях сміливці таки здіймали його у височінь.

В Одесі зі сходом сонця великий прапор (18 на 5 метрів) замайорів на Воронцовському маяку. У його розгортанні взяли участь представники Морської охорони, Держприкордонслужби, Збройних сил, владних структур. Церемонії підняття Державного прапора відбулися на Думській площі та перед облдержадміністрацією.

Величний і навіть історичний стяг підняли у нашій столиці, на території меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні», за участі Президента, військового та політичного керівництва країни.

Виступаючи на церемонії, Володимир Зеленський наголосив, що Державний прапор є не лише оберегом, а й гордістю нашої країни: «Гордість, яку ми відчуваємо, коли наш прапор здіймається вгору, коли відзначаємо свої свята, коли здобуваємо свої перемоги, коли повертаємо свої землі».

Глава держави зазначив, що наш прапор також символізує впевненість у тому, що він майорітиме на всій суверенній території України, всюди, де має бути по праву.

«Наш прапор — це наша сила. Джерело волі, незламності духу для всіх воїнів, які з цим прапором на броні та під серцем ідуть у бій, борються за кожен метр нашої землі, ідуть вперед і дійдуть до нашої перемоги», — переконаний Президент.

Присутні вшанували хвилиною мовчання па-м’ять усіх героїв, які віддали життя за Україну.

Володимир Зеленський підкреслив, що в Києві піднято особливий прапор України — на ньому залишили свої підписи захисники й захисниці, які б’ються за свободу й незалежність нашої держави: «Цей прапор був на позиціях наших воїнів від Чернігова до Одеси. По всій лінії захисту України. У різних бойових бригадах і підрозділах. У шпиталях, де лікують поранених. У руках волонтерів. Цей прапор завжди берегтиме згадку про багатьох українців і українок. Але він неодмінно буде поповнюватися й збагачуватися новими підписами наших воїнів».

Святкові дні для України — особливий час для наших ворогів, які намагаються завдати якомога болючіших ударів, як на лінії фронту, так і в тилу. От і в ніч на 23 серпня на міста і села в різних куточках нашої держави знову летіли «шахеди», ракети й авіабомби. Вкотре постраждала Одещина, де знову під прицілом опинилися елеватори і портова інфраструктура на Дунаї. На жаль, не всі ворожі дрони вдалося збити, тож знову є руйнування, знову знищене зерно.

Відтак сьогодні, у День Незалежності України, кожен із нас мусить бути пильним і відповідальним, не нехтувати сигналами тривоги. Але щоб там не замислював агресор, нам своє робить і ми обов’язково переможемо. Й у віках українці велелюдно святкуватимуть день народження нашої держави.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net