Журналісти як мішень
Російські ракети, нестабільна ситуація на кордоні з Придністров’ям, втрата джерел доходу і психологічне вигорання — такі основні загрози для журналістів Одеської області.
Про негативний вплив російського вторгнення на роботу журналістів і медіа йшлося в Одесі під час зустрічі, яку організувала Національна спілка журналістів України. Перша секретарка НСЖУ Ліна Кущ розповіла про проєкт «Розстріляна свобода слова». Команда проєкту записала свідчення понад 100 потерпілих журналістів і дослідила основні загрози для медійників в умовах широкомасштабної війни.
— Журналісти стають мішенню для російського агресора, який ігнорує всі конвенції, всі норми міжнародного права. В перші тижні вторгнення до України приїхали працювати відомі воєнні кореспонденти провідних світових медіа. Ці журналісти мали значний досвід роботи в багатьох «гарячих точках», але з такою небезпекою зустрілися вперше. Росіяни цілеспрямовано обстрілюють журналістів, аби світ не дізнався правди і зменшив підтримку України, — наголосила Ліна Кущ.
В обговоренні теми взяли участь правозахисниця, журналістка, колишня політична ув’язнена Людмила Гусейнова, головна редакторка видання «Новинар» Вікторія Майнич, редактор газети «Чорноморські новини» Іван Мельник, член НСЖУ, переселенець із Херсона Мирон Буба, голова Одеської регіональної організації НСЖУ Юрій Работін та інші.
Зустріч відбулася в рамках проєкту «Привернення уваги української та міжнародної аудиторії до серйозних порушень прав людини і злочинів проти журналістів та ЗМІ, вчинених російською федерацією», що реалізується НСЖУ за фінансової підтримки шведської неприбуткової організації «Civil Rights Defenders».
Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
Вихід газети у четвер. Вартість передплати:
- на 1 місяць — 70 грн.
- на 3 місяці — 210 грн.
- на 6 місяців — 420 грн.
- на 12 місяців — 840 грн.
- Iндекс — 61119
Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.
Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206