Переглядів: 693

Скільки б рулетка не крутилася...

Поліція Одещини припинила незаконну діяльність з організації та проведення азартних ігор злочинним угрупованням.

На території обласного центру правопорушники утримували незаконну мережу гральних закладів, яка налічувала 50 приміщень та діяла під виглядом розважальних установ закритого типу, куди входили із застосуванням засобів конспірації і лише перевірені клієнти. Завдяки оперативним заходам, які поліцейські системно проводили майже рік, вдалося розкрити дані всіх працівників залів і довести їхній взаємозв’язок як однієї мережі.

Викрили і проводили документування незаконної мережі гральних закладів детективи слідчого управління ГУ НП в Одеській області спільно із працівниками Головного центру оперативного документування та оперативно-технічних заходів ДПСУ за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури. Враховуючи її обсяги, обороти, жорстку конспірацію, оперативні та слідчі заходи поліцейським довелося проводити у кілька етапів, що розтягнулися на місяці.

На першому етапі вони провели пів сотні обшуків, до яких було залучено більше 500 осіб особового кладу поліції Одещини. Тоді вилучили понад 600 одиниць комп’ютерної техніки, 700 комплектів меблів, чорнові записи, мобільні термінали й інші речі, що становили інтерес для слідства. Були встановлені 45 осіб персоналу з прив’язкою до кожного грального залу.

Суттєвого скоротивши мережу із 50 до 20 приміщень та послабивши її, поліцейські встановили офіс, з якого в онлайнрежимі проводилося відеоспостереження та адміністрування і з якого відповідно надавалися команди про припинення діяльності та вивезення обладнання або блокування приміщень, виведення гравців, видалення даних із комп’ютерної техніки, коли правоохоронці заходили на обшук бодай в один із залів. Також розсекречено фактично всіх адміністраторів гральних приміщень.

Під час третього етапу, до якого було залучено більше 200 працівників поліції, провели ще понад 30 санкціонованих обшуків у решті залах, офісному та складському приміщеннях, помешканнях фігурантів та їхніх автомобілях. Вилучено понад 3000 одиниць комп’ютерної техніки, відеореєстратори, чорнові записи, касові апарати, роутери, маршрутизатори, мобільні телефони, більше 2000 одиниць меблів, спеціально пристосованих для розташування гральних місць, та інші речові докази протиправної діяльності.

Наразі на підставі доказів, зібраних правоохоронцями, вісьмом співучасникам злочину, зокрема співорганізатору та шістьом пособникам і виконавцям, слідчі СУ ГУ НП в Одеській області під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури повідомили про підозру.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net