Переглядів: 548

З вогнем в очах і з жагою до Перемоги

14 квітня, у дев’яту річницю заснування батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Шторм», воїнів цього спецпідрозділу привітав і вручив почесні нагороди виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Іван Жук.

З перших днів вторгнення російських військ на територію України «штормівці» разом з військовослужбовцями захищають суверенітет та територіальну цілісність нашої держави. Із 2014-го — беручи участь в Антитерористичній операції та Операції об’єднаних сил, а з 24 лютого 2022-го — в повномасштабній війні.

— Сьогодні я хочу подякувати, в першу чергу, вашим батькам, які правильно виховали синів та доньок, що мужньо виконують покладені на них обов’язки. Ви заслужено стали одним із найкращих спецпідрозділів Національної поліції. І я вдячний кожному з вас за мужність, самовідданість та героїзм. За те, що, не шкодуючи себе, боретеся за майбутнє Батьківщини, — звернувся до бійців Іван Жук.

На жаль, за час проведення АТО, ООС та повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України батальйон зазнав втрат серед особового складу. 15 бійців отримали поранення різного ступеня тяжкості. Під час несення служби загинули рядові міліції Вадим Рудницький і Степан Петрівський, лейтенант міліції Олександр Романюк та рядовий міліції Олександр Лисоконь, капітан поліції Сергій Кузьмінов. Світлу пам’ять про загиблих правоохоронців вшанували хвилиною мовчання.

— Кожен з полеглих назавжди залишиться в історії та в нашій пам’яті прикладом патріотизму, мужності й самовідданості. Вічна слава героям, — з такими словами звернулися полі-цейські, представники духовенства та волонтери, які прийшли привітати «штормівців», до матері загиблого Олександра Лисоконя — Лідії Миколаївни, присутньої на заході.

За зразкове виконання службових обов’язків під час воєнного стану та відбиття вторгнення на незалежну й суверенну Україну військ російської федерації, особливу відвагу під час захисту життя і безпеки громадян України, бездоганне служіння українському народові та вагомий внесок у зміцнення правопорядку спецпризначенцям вручили відомчі нагороди. До нагородження були представлені і волонтерські організації, які підтримують правоохоронців, — «Україна переможе» та «Лілія життя».

— Вдячний вам, мої побратими, за вогонь в очах та жагу до Перемоги. Я пишаюся цим і гордий бути вашим командиром. Велика вдячність волонтерам за те, що з 2014 року і до сьогодні допомагаєте нам всім, чим можете. Ми витримали важкі часи, витримаємо і надалі. Тому попереду у нас однозначно тільки Перемога. Слава Україні і слава «Шторму»! — з такими словами звернувся до присутніх у залі командир спецпідрозділу поліції Одещини «Шторм» Анатолій Будзар.

У свою чергу волонтери подарували бійцям картину «На все воля твоя» і наголосили, що вже багато років не перестають дякувати «штормівцям» за те, що вони борються за нашу країну та оберігають наш край.

Довідково. Після того, як у 2014 році російська федерація підступно анексувала Автономну Республіку Крим та вторглася на території Луганської і Донецької областей, в нашій державі широкого розмаху набув добровольчий рух. У всіх регіонах почали створюватися добровольчі батальйони, які вирушали в зону ведення бойо-вих дій. Серед перших добровольців — батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Шторм» Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Особовий склад батальйону, беручи участь в Антитерористичній операції та Операції об’єднаних сил, постійно виконував бойові завдання на сході України. Початок повномасштабної збройної агресії рф спецпризначенці зустріли у Маріуполі, потім виконували бойові завдання у місті Бахмут, на харківському, луганському, херсонському та миколаївському напрямках. «Шторм» визнаний одним із найкращих спецпідрозділів, який гідно боронить країну. Неодноразово нагороджувався командуванням ООС та керівництвом поліції Донеччини й Одещини.

Дякуємо вам, хлопці та дівчата, за хорошу роботу. Пишаємося вами і бажаємо невичерпної енергії, сил та Перемоги.

За матеріалами сайта ГУ НП в Одеській області.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net