Переглядів: 402

Валерій ЮЛДАШЕВ: «Ми виконуємо святу справу»

Командир роти зведеного батальйону Національної поліції «Цунамі», попри поранення, які отримав під час виконання бойових завдань, продовжує нести службу в південних областях нашої держави.

Валерій Юлдашев довгий час працював в управлінні кадрового забезпечення ГУ НП в Одеській області, а в 2016-у, після того, як був створений батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Шторм», перейшов до спецпідрозділу і виконував покладені на поліцію завдання в зоні проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил. Його підрозділ провадив фільтраційні заходи на блокпостах, контрдиверсійні операції, бойові завдання на лінії зіткнення з ворогом.

Коли російські війська почали повномасштабне вторгнення в Україну, Валерій, який на той момент викладав в Одеському державному університеті внутрішніх справ, не роздумуючи, повернувся у стрій до побратимів. «Я зрозумів, що повинен стати поряд з друзями і разом з ними надавати допомогу своєму місту, над яким нависла небезпека», — згадує правоохоронець.

Із серпня 2022-го підполковник поліції очолив одну з рот зведеного батальйону Нацполіції «Цунамі» і був скерований у зону бойових дій. Полі-цейські разом з військовими вико-нують бойові завдання, розвідувальну, контрдиверсійну та гуманітарну роботу.

Командир роти згадує перші поранення та втрати, коли здійснювали зачищення одного із населених пунктів і потрапили під мінометний обстріл. Валерій отримав контузію від розриву міни, знепритомнів, а прийшовши до тями, побачив, що серед побратимів є поранені. Евакуйо-вували їх під ворожими обстрілами близько кілометра, на півдорозі втратили військового — окупанти влучили у героя з ручного протитанкового гранатомета.

«У цей момент про себе не думаєш, приймаєш рішення як командир. Особовий склад повинен рухатися правильно, всі повинні вийти з цієї зони», — підкреслює Валерій Юлдашев, згадуючи перший вихід з-під обстрілу з побратимами.

Найважчими бойовими завданнями полі-цейський називає ті, під час виконання яких вони з хлопцями по декілька разів потрапляли під ворожі обстріли. Пригадує, як пішки долали 12 кілометрів до чергового населеного пункту й окупанти гатили по них. Тоді він отримав кілька поранень.

«Я почув, що щось летить, завмер, а коли отямився, відчув, що по мені тече кров. Віддав команду, щоб заходили в село. Там зайшли в будинок, медик надав допомогу і вже наступного дня продовжили виконувати завдання», — розповідає Валерій про один із обстрілів.

Для командира роти нема перешкод, головне — виконати бойове завдання, а воно вважається завершеним, коли особовий склад повернувся на місце постійної дислокації.

«Ми виконуємо святу справу — боронимо нашу неньку Україну від ворога. І дякуємо всім, хто рятує і допомагає воїнам. Слава Україні!».

Відділ комунікації поліції Одеської області.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net