Переглядів: 457

«Гвардія наступу»

МВС розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу». Ці бригади, до яких можуть вступати добровольці, націлені на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. Про це в ефірі «Єдиного телемарафону» заявив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

«Рішення створити штурмові бригади було прийнято нашими працівниками, які мають достатньо люті, щоб бити ворога. Багато наших військовослужбовців, які боронили і боронять нашу країну, вийшли з ініціативою набрати людей у такі підрозділи. Тому й ухвалили рішення, що всіх, хто бажає, хто є патріотом, хто втратив домівки або рідних через війну, об’єднати в такі бригади. Ми вже почали формувати підрозділи, націлені на те, щоб звільнити наші території і стати на міжнародно визнані кордони. Це наша найближча мета», — підкреслив Ігор Клименко.

Він розповів, що основу цих підрозділів складатимуть чинні поліцейські, прикордонники, нацгвардійці. «Передусім — це люди, які пройшли горнило 2014—2015 років, частина яких воювала вже і в 2022-у. Частина з них поранена. Підрозділи складатимуться винятково з добровольців, якими рухає патріотизм, і таких людей дуже багато в нашій державі», — зазначив міністр.

За його словами, людина, яка хоче приєднатися до «Гвардії наступу», може подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, де представлені всі бригади, що комплектуються. Вибір бригади — це справа самого добровольця. Чи це бригада Нацполіції «Лють», чи Держприкордонслужби «Сталевий кордон», чи одна із шести бригад Нацгвардії (як-от «Кара-даг» — для тих, кому болить за Крим, і він хоче взяти участь у звільненні півострова). Або інший варіант — є телефон «гарячої лінії», на якій можна проконсультуватися й отримати інформацію, куди прийти. Або ж подати анкету через центри надання адміністративних послуг.

«Записатися можна онлайн, заповнивши анкету. Впродовж години передзвонить оператор і проконсультує, у який рекрутинговий пункт прийти, а їх по Україні вже більше 140. Адреси цих пунктів є на сайті, кожен доброволець може прийти в найближчий такий пункт. Кандидат має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний та фізичний тести. Після успішного проходження він зараховується в ту бригаду, яку вибрав», — пояснив міністр внутрішніх справ.

Ігор Клименко зазначив, що для всіх бійців цих бригад зберігаються пільги, які є для військовослужбовців та полі-цейських: «Військові можуть піти на контракт або за мобілізацією, це стосується Держприкордонслужби та Нацгвардії. Всі пільги та соціальні гарантії зберігаються. Ми пропонуємо достойну зарплату. А ще — можливість отримати професію в навчальних закладах МВС. І, звичайно, кожен матиме змогу утилізувати ворога».

За словами міністра, є дуже багато мотивованих людей, і МВС створить усі умови для добровольців, які прийдуть у ці бригади, щоб вони були зацікавлені у власному рості: «Вони будуть серед однодумців. Там будуть якісні командири, які мають бойовий досвід та бережуть особовий склад».

Навчання бійців бригад триватиме кілька місяців: спочатку — індивідуальне, потім — у складі підрозділу, і коли командир розумітиме, що підрозділ готовий, він перейде до виконання бойових завдань.

Щодо Одещини. Спілкування із добровольцями та запис у нові підрозділи структур МВС відбуватиметься у вже звичних нашим громадянам центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), які найбільш наближені до всіх громад на всій території області:

Березівської міської ради: м. Березівка, площа Генерала Плієва, 9 (пн. — пт., 8.00 — 17.00);

Білгород-Дністровської міської ради: м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська, 56 (пн. — пт., 9.00 — 17.00):

Болградської міської ради: м. Болград, просп. Соборний, 149 (пн. — пт., 8.00 — 17.00);

Ізмаїльської міської ради: м. Ізмаїл, просп. Незалежності, 62 (пн. — пт., 8.00 — 17.15);

Одеської міської ради: м .Одеса, вул. Академіка Корольова, 9 (пн. — сб., 9.00 — 17.00) і просп. Добровольського, 106 (пн. — сб. 9.00 — 17.00);

Чорноморської міської ради: м. Чорноморськ, просп. Миру, 33 (пн. — пт., 8.00 — 17.00);

Подільської міської ради: м. Подільськ, просп. Шевченка, 31 (пн. — сб., 8.00 — 17.15);

Роздільнянської міської ради: м. Роздільна, вул. Муніципальна, 17 (пн. — пт., 8.00 —17.15).

За матеріалами Департаменту комунікації МВС України
та пресслужби Одеської обласної військової адміністрації.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net