Переглядів: 1438

Бойові автівки від аграріїв

Аграрії півночі Одещини вже відправили на фронт, оснастивши всім необхід-ним, більше десятка автомобілів, здебільшого пікапів, які використовуються мобільними вогневими групами ЗСУ.

От і напередодні Покрови Пресвятої Богородиці хлібороби Подільщини передали ще чотири машини. Бойові автівки вже на передовій, допомагають нашим захисникам громити ворога.

Звертаючись до воїнів, фермер, депутат По-дільської районної ради Сергій Паровик (на знімку) наголосив: «Головне — живими-здоровими і з перемогою щонайшвидше повертайтеся додому, а ми, чим зможемо, тим допоможемо!».

Варто додати, що, виступаючи на черговій сесії райради, Сергій Паровик озвучив спільне звернення депутатського корпусу до підприємців та агровиробників краю із закликом долучитися до придбання транспортних засобів Збройним силам України і добровольчим формуванням через Всеукраїнську аграрну раду (ВАР). Це питання підтримали одноголосно.

Голова фермерського господарства «Гранат», член правління ВАР Анатолій Артеменко розповів, що з початком агресії росії проти України «варівці» поставили собі за мету оснастити українських військових високомо-більним транспортом. На сьогодні майже 430 «залізних коней» допомагають нашим військовим на передовій. А ще фермери, які входять до ВАРу, безперебійно забезпечують армію спорядженням та харчами. Запевнив, що на цьому зупинятися не збираються, а продовжуватимуть свою гуманітарну місію до остаточної перемоги над ворогом.

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко, виступаючи на церемонії передачі автівок нашим оборонцям, високо оцінив волонтерську діяльність аграріїв краю.

— Фермери Одещини об’єдналися задля спільної перемоги над ворогом з перших днів повномасштабної війни. Для потреб Збройних сил України вони зібрали й передали не одну тонну різної допомоги. Проте українські військові на фронті потребують і транспортних засобів. Тож дякую аграріям, які всебічно допомагають нашій армії, — сказав Максим Марченко.

На знак щирої вдячності за плідну волонтерську діяльність командування нагородило фермерів Сергія Паровика, Анатолія Артеменка, Григорія Тулбу та інших землеробів почесними грамотами.

Юрій ФЕДОРЧУК.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net