Стогін зранених лісів
Заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Власенко взяв участь у політичному діалозі високого рівня в рамках процесу «Ліси Європи».
Учасники діалогу висловили готовність підтримати Україну у відновленні лісового сектора. Серед іншого вони обговорили важливість сталого управління лісами для збереження та покращення їх біологічного різноманіття, а також збереження балансу з іншими послугами лісової екосистеми.
У Європі ліси займають 35% усієї території континенту та представлені різноманітними місцевими породами дерев. Україна серед країн Європи посідає дев’яте місце за площею лісів. Проте за пів року російського повномасштабного вторгнення 30% їх були ушкоджені воєнними діями. Наразі близько 600 тисяч гектарів лісів України окуповані.
Процес європейської підтримки на тлі величезних збитків, завданих Україні внаслідок російської агресії, ініціював федеральний міністр продовольства та сільського господарства Німеччини Джем Оздемір. Він зауважив, що «дії росії суперечать міжнародному праву та залишають за собою лише сліди руйнувань. Європа беззастережно солідарна з Україною. Я радий, що ми можемо підтримати Україну в повоєнному відновленні лісового сектора».
З огляду на повномасштабне військове вторгнення росії в Україну, за ініціативи Німеччини європейські міністри, відповідальні за ліси, та спостерігачі процесу FOREST EUROPE підтримали Україну у повоєнному відновленні та впровадженні необхідних реформ і підписали спільне рішення «Підтримка відновлення та сталого управління українськими лісами та лісового сектора». Вони запропонували секретаріату процесу «Ліси Європи» у Бонні розробити проєкт відповідного стратегічного документа. Йдеться, зокрема, і про фінансову підтримку повоєнного відновлення наших лісів та залучення до цієї ініціативи таких міжнародних організацій, як ЄЕК ООН, ФАО або ЮНЕП.
Сергій Власенко від імені Міндовкілля висловив вдячність федеральному міністру продовольства та сільського господарства Німеччини й усім учасникам заходу, які схвалили спільне рішення «Підтримка відновлення та сталого управління українськими лісами і лісового сектора»: «Для України це потужний сигнал солідарності. Ми надзвичайно вдячні за цю пропозицію уряду Німеччини як країні, що головує у процесі FOREST EUROPE, і країнам-координаторам Туреччині, Словаччині та Швеції. Переконаний, що подальша співпраця допоможе нашій державі у повоєнному відновленні лісового господарства для збереження, відновленні й сталого управління лісами».
Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
Вихід газети у четвер. Вартість передплати:
- на 1 місяць — 70 грн.
- на 3 місяці — 210 грн.
- на 6 місяців — 420 грн.
- на 12 місяців — 840 грн.
- Iндекс — 61119
Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.
Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206