Переглядів: 1300

З вірою у нашу перемогу

19 липня могло б бути гарне свято, адже «Чорноморським новинам» сповнилося 105 років. Найстаріша газета в Україні, яка, попри всі перепони і труднощі, приходила й продовжує приходити до своїх читачів у друкованому вигляді.

Поважна ювілейна дата. Тож і свято мало б бути поважним. Але всі плани перекреслив триклятий ворог, який присунув на нашу землю сіяти страх і смерть. От і цієї ночі біснувався, сипав на голови українців, зокрема й на наш край, ракети, випалюючи житла людей, школи, університети, лікарні, будинки культури…

Про те, що москва і вся рассєюшка не є нам ні братами, ні навіть друзями, «Чорноморські новини» писали ще на зорі Незалежності України й упродовж усіх років нашої відновленої державності. Гортаючи підшивки «Чорноморки» за останні три десятиліття, кожен охочий може пересвідчитися, що наша газета системно, аргументовано, послідовно й наполегливо наголошувала на тому, що нам треба вирватися із пут московської облуди, з її політичних, економічних і духовних тенет і розвивати стосунки з цивілізованим світом — європейською та євроатлантичною спільнотами. На жаль, на Одещині донедавна переважали ті, хто був протилежної думки. От і дочекалися «братського» захисту.

Ми ж, колектив «Чорноморських новин», не з чужих слів знаємо, як і нашу область готували до торжества «русского міра». У не такому вже й далекому 2010-у тодішня влада називала нас «бандерівцями», «націоналістами» (знайома риторика, чи не так?) і робила все мислиме й немислиме, аби «ЧН» зникли з інформаційного простору Одещини. Але ми не збиралися здаватися і завдяки підтримці читачів вистояли й продовжуємо фіксувати на газетних шпальтах історію нашого українського краю. А от оті «строітєлі русского міра» позчезли з нашого простору, і кара за їхні діяння їх неодмінно настигне. Прикро лише, що за політичну сліпоту і пієтет до кремлівських стін частини наших співвітчизників увесь наш народ платить нині таку страшну ціну.

Отож, нинішнє наше свято — зі сльозами на очах і з болем у серці. Але й з вірою і впевненістю: Україна неодмінно переможе і постане з попелу прекрасним птахом-Феніксом. На диво всьому світові, на славу майбутніх поколінь, на пошанування пам’яті тих, хто у різні віки здобував Незалежність, і тих, хто нині віддає життя за нас з вами, за нашу державу.

Слава Україні!

Смерть ворогам!

Передплачуйте і читайте «Чорноморські новини»!

Колектив «ЧН».
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net