Переглядів: 947

Гімнастика для дітей і фітнес для дорослих

У червні в Бородінській громаді для дітей розпочалися заняття з гімнастики та акробатики. Юних спортсменів тренує переселенка Лідія Чевичалова, кандидатка в майстри спорту з повітряної гімнастики, повідомляє Регіональний офіс «U-LEAD з Європою» в Одеській області.

— Це була ініціатива Івана Кюссе, бородінського селищного голови. Він дізнався, що в громаду приїхала родина переселенців, де дружина є тренеркою з гімнастики, й одразу ви-рішив запропонувати їй роботу. Причому наполягав, щоб заняття розпочати вже з 1 червня. У сільській місцевості дуже складно знайти фахівця такого рівня у спортивній, хореографічній або вокальній сферах, тому гріх було не скористатися таким шансом. Для занять облаштували спортивний зал. Тренерка підбирає програму відповідно до наявних засобів та снарядів. Проводяться вправи і на свіжому повітрі, у парку, — розповіла Лілія Сорокіна, начальниця відділу культури, туризму, молоді та спорту Бородінської селищної ради.

До війни Лідія Чевичалова разом із чоловіком жили в Одесі. З дитинства дівчина займалася спортом й у дорослому житті поєднала захоплення з роботою. Вона стала тренеркою з повітряної гімнастики, її підопічні перемагали у змаганнях різних рівнів. Через повномасштабне вторгнення родині довелося перебратися до чоловікових батьків у Бородінську громаду.

— Після переїзду почала шукати для себе роботу. Звернулася до селищної ради, і мені запропонували вести гурток з гімнастики та акробатики. Зрозуміло, що про заняття з повітряної гімнастики для дітей поки що не йдеться. Але базові елементи вони таки зможуть вивчити, засвоїти. Бо якщо ти хочеш тренуватися і відпрацьовувати рухи, то й того, що ми опановуємо, досить, — зауважує пані Лідія.

На заняття, а вони безкоштовні, приймають дітей від 7 років. Як зазначає тренерка, серед хлопців і дівчат уже проявляються ті, хто має потенціал та хист до цих видів спорту.

А ще Лідія організувала заняття з фітнесу для дорослих. Під час війни у людей накопичується стрес, а спортивні вправи позитивно впливають на психологічний стан, тож серед мешканок громади тренування популярні, користуються попитом.

У відділі соціального захисту Бородінської селищної ради повідомили, що наразі у громаді знайшли прихисток 476 переселенців, з яких 244 дитини.

Оксана СТЕЛЬМАХ.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net