Переглядів: 883

Добрі справи на світлу пам’ять

22 червня добігло кінця земне життя відомого на Одещині педагога, поета і прозаїка
Володимира Андрійовича БАБІЄНКА.

Він народився 10 липня 1947 року на Миколаївщині. Дитинство і юність провів у селі Піщаний Брід, яке завжди згадував з великою теплотою.

Закінчив механіко-математичний факультет Одеського державного університету імені І.І. Мечникова, всі роки працював учителем математики та інформатики в селі Долинському Ананьївського району і все своє життя присвятив педагогіці.

В.А. Бабієнко розробив інтегрований спосіб навчання інформатики, опублікував ряд методичних посібників з математики та інформатики, створив низку довготривалих інтегрованих оригінальних проєктів. Співавтор підручника для вищих навчальних закладів «Загальна педагогіка та історія педагогіки». За свою невтомну педаго-гічну діяльність був нагороджений орденом Трудової слави III ступеня, медаллю А.С. Макаренка, знаком «Відмінник освіти України», удостоєний почесного звання «Заслужений вчитель України».

Ще працюючи в школі, Володимир Андрійович почав писати вірші до уроків і педагогічних проєктів. З часом захоплення переросло у велику любов до літератури, у творчий неспокій, властивий професійному літераторові. У художній творчості його найбільше хвилювала тема любові до рідного села, до рідного краю, до України.

У 2015 році дебютував поетичною збіркою «Я люблю тебе», а потім у співавторстві із сином — науковцем, художником і літератором — видав книжки віршів і прози «На Україні є село Долинське. Шлях до мільйона» (2017), «Я малюю Україну. На зупинку раніше» (2019), «Квітка щастя» (2020),«Таємниці гори Мойси» (2021). У день своєї смерті Володимир Андрійович вніс останні правки і дав видавництву добро на друк чергової збірки поезії і прози «У серці Драконових гір»…

У 2021 році Одеська обласна організація Національної спілки письменників України за рекомендаціями відомих поетів прийняла В.А. Бабієнка у члени провідної літературної спільноти України.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного і переконані, що добрі справи, якими було сповнене життя Володимира Андрійовича Бабієнка, назавжди залишать світлу пам’ять у серцях усіх, хто знав цю чудову людину.

Друзі і колеги.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net