Переглядів: 420

Любашівці для гостомельців

12 квітня перша аварійно-ремонтна бригада з Любашівки компанії АТ «ДТЕК Одеські електромережі» приступила до відновлення електропостачання у місті Гостомель та прилеглих селах. Як відомо, наші воїни вигнали рашистів з Київської області ще 3 квітня.

Загалом Гостомель перебував в окупації 35 діб. Загарбники атакували його ще в перший день війни, 24 лютого, і там точилися найзапекліші бої, щоб не пропустити ворога до столиці. Тож це місто стало однією з найгарячіших плацдармів російсько-української війни.

Сьогодні, попри те, що сапери знешкодили вже тисячі боєприпасів, бригадам, задіяним на відновленні електричних та газових мереж, водогонів і дорожньої інфраструктури, працювати доводиться з осторогою. На жаль, не обходиться без втрат — на міні підірвалася автівка місцевих електриків. Та небезпека не лякає наших досвідчених фахівців, які приїхати на підмогу колегам. Це Володимир Петровський, Олександр Жикол, Олексій Путінцев, Михайло Іванченко, Сергій Котляр та їхній бригадир Ігор Передрій.

У перший день свого відрядження хлопці пережили велике потрясіння від побаченого, адже місто й околиці вщент сплюндровані внаслідок бомбардувань ворожої авіації та артилерії. Не залишилося жодного вцілілого моста через річки, понівечені дороги, лікарні, школи. Відступаючи, ворог намагався знищити все, не шкодуючи мирних жителів. Про звірства рашиських окупантів, які своєю жорстокістю перевершили фашистів Другої світової, нагадують численні саморобні хрести на могилах їхніх жертв, братські могили із закатованими людьми. Наші земляки кажуть, що передати словами всі жахіття цієї війни просто не можливо.

За інформацією виконавчого директора ДТЕК Київщини Дмитра Сахарука, пошкоджено шість підстанцій, які живлять Ірпінь, Гостомель та шість сіл Бучанського району і які потребують серйозного ремонту. Відтак передусім ремонтні бригади з Одеської і Дніпропетровської областей зосередили свої зусилля на відновленні магістральних ліній, що дозволить заживити цілі блоки населених пунктів. А потім від підстанцій відновлюються лінії електропередач нижчої напруги. Необхідні матеріали для капітального ремонту електромереж України надіслали дружні країни Балтії.

Любашівські енергетики працюватимуть у Гостомелі до 26 квітня. Щоб в оселях тамтешніх жителів якнайшвидше з’явилося світло.

Юрій ФЕДОРЧУК.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net