Ми здатні на більше
У нас надто багато обговорюють, скільки ми отримаємо грошей на розбудову, про можливе їх розкрадання та інші речі, які не ведуть до прискорення закінчення війни. А українське прислів’я каже: «Не кажи «гоп», поки не перескочиш». Спочатку закінчимо переможно війну, а потім уже розбудовуватимемо країну-фортецю. Ідей багато.
Я дуже вболіваю за Херсонську область, де я народилася. Там козаки заснували багато сіл. Але як могли допустити, що потомків козаків під час загрози з Криму залишили беззбройними? Моя рідна Гола Пристань та Херсон показали, що вони здатні на більше, як і вся Україна, за вмілого керівництва, якщо влада дослухається до громади. як у Європі та США.
Треба швидко, як було у Другу світову війну, налагодити в неокупованих містах випуск безпілотних літаків та іншу необхідну зброю, працюючи в три зміни, цілодобово. Турецькі «баяктари» швидко прогнали росіян з Азербайджану. Безпілот-ники можуть не тільки скидати бомби, а й перекидати продукти в обложені міста.
Чому не звільняють Мелітополь і Херсон від оточення? Чому не підривають міст, що з’єднує Росію з Кримом, щоб завадити підтримці ро-сійським військам? Невже нема безпілотників, які літають на великі відстані? Гроші є і їх треба терміново спрямувати на закупівлю та виробництво необхідної зброї.
Хоч де-небудь є наступальні бої, а чи ми тільки відбиваємося й зазнаємо втрат, як в останні роки на Донбасі? Треба не агітувати за демонстрації в окупованих містах, а разом з нашою армією організовувати партизанську війну.
Ми розуміємо, що на війні без матюків не обійтися, але ж лише ними ворога не здолаєш. На заставки по телебаченню і в окупованих містах потрібні більш осмислені плакати про Путіна. І чому у сюжетах про атомні станції кажуть тільки про шкоду для України та Європи, а не додають, що це ще й смерть для самих росіян, особливо для тих, хто вдерся на території АЕС чи проживає на сусідніх з нами територіях? Передусім у Ростовській області та в Білорусі. Так, Путіну в бункері безпечно, а чи усвідомлюють ризики росіяни?
Людмила НАДЄЄВА,
інженер-механік на пенсії.
м. Одеса.
Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
Вихід газети у четвер. Вартість передплати:
- на 1 місяць — 70 грн.
- на 3 місяці — 210 грн.
- на 6 місяців — 420 грн.
- на 12 місяців — 840 грн.
- Iндекс — 61119
Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.
Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206