Переглядів: 410

Депутатські відчіпні

Я — самотня, тяжко хвора й немолода людина, йде 83-й рік. Не счерствіла душею і не закрилася від життя: цікавлюся новинами, відстежую, чим живе світ і наша держава в ньому. Читаю, зокрема, газету «Чорноморські новини», з якою знайома із 1947-го (коли вона була ще «Чорноморською комуною»), із семи літ — передплачували батьки.

Та роки й недуги беруть своє — вже важко самотужки перейти кімнату, не те що взятися за ремонт. А моя хата давно його потребує: тече дах, прогнили вікна, віджила своє навіть драбина, щоб хтось забрався по ній до димоходу і прочистив від сажі, бо ж палю дровами.

Люди прибирають оселі, фарбують-лагодять помешкання, щоб і для себе була зручність, й іншим милувало очі. Мені ж хоч плач — сама сил поратися не маю, а найняти когось — нізащо.

Вирішила попросити допомоги у слуг народу, себто наших депутатів, які на словах так палко вболівають за простих людей, за нас, старих і немічних. А що з того вийшло — розкажу.

Ще у березні минулого року звернулася до депутата Біля-ївської міської ради Василя Миколайовича Усенка, першого заступника голови Маяківської сільської ради, закріпленого за нашою Придністровською вулицею. Він пообіцяв приїхати до мене й переконатися у моїх старечих бідах на власні очі. Не приїхав. Більше того, мабуть, щоб не докучала, заблокував мій номер у телефоні.

Не дочекалася я і депутатки міськради, редакторки часопису «Вісті Біляївки» Галини Халимоник, яка не прийшла до мене в обіцяний час.

Відсахнувся від моїх проблем і депутат Андрій Миколайович Крачков. Я добре знала його батьків і діда з бабою та поважала як працелюбних і надійних людей. А ось нащадок славного роду заявив, що, мовляв, нічим не зобов’язаний мені особисто за те знайомство.

Не достукавшись до місцевої влади, я звернулася до депутатки обласної ради Марини Анатоліївни Зінченко, яка, знаю, при високій посаді й авторитеті на Одещині. Чотири місяці не отримувала від неї відповіді. А коли вже написала заяву на ім’я голови облдержадміністрації Сергія Рафаїловича Гриневецького, то мої листи-прохання через М.А. Зінченко переадресували голові Біляївської міської ради Михайлу Петровичу Бухтіярову. Звідти мені повідомили, що мої прохання взяті до уваги і виділяють на ремонт аж… 500 гривень. Хочеться додати: відчіпних.

Хіба це не знущання?

Ото й хочу запитати: від кого нам, старим і немічним, чекати підтримки? Де живуть ті лицарі, які так піклуються про простих людей? Може, й піклуються, але хіба що перед виборами, коли кортить потрапити у депутатське крісло.

Раїса ОВЧАРОВА,
пенсіонерка 1939 року народження,
дитина війни.
м. Біляївка.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua