Переглядів: 843

З надією на дорідний урожай

ТОВ «Агро-Південь-1» — одне з найбільших сільгосппідприємств на території Визирської, Красносільської та низки інших об’єднаних територіальних громад Одеського і сусіднього Березівського районів.

Агроформування вже не один рік справно виконує свої зобов’язання перед пайовиками, своєчасно сплачує належні податки і, звісно ж, дбає про нарощування власного виробничого потенціалу.

Своїми думками щодо закладеного фундаменту під майбутній урожай поділився його керівник Олександр Васильович Іванов.

— Слід сказати, що осінні місяці й початок січня позначилися малосприятливими погодними умовами для розвитку озимих. Та нам не звикати до хліборобської справи в кліматичних умовах Причорноморського степу. Тут, якщо прагнеш домогтися успіху, необхідно грамотно і чітко дотримуватися всього технологічного ланцюжка вирощування кожної культури, не шкодувати вкладати у землю те, чого вона вимагає. Одне слово, робити так, як рекомендує аграріям сучасна наука. І віддача неодмінно буде. За прикладами не потрібно далеко ходити. Так, минулорічний урожай усіх зернових в нашому господарстві видався на славу. З кожного гектара зібрали майже 50 центнерів зерна. Це один з кращих показників на Одещині.

Запорукою успішної хліборобської праці, крім багатьох технологічних факторів, є, певна річ, люди. У нас склалася грамотна і згуртована команда фахівців. Це, зокрема, головний інженер Микола Олександрович Бричков, головний агроном Іван Миколайович Король, заступник директора з виробничих питань Андрій Володимирович Боднар та інші. Таке ж можу сказати і про переважну більшість усіх членів трудового колективу. Всі вони — професіонали своєї справи, на яких можна завжди покластися.

Цьогоріч озимі зернові та технічні культури, а це пшениця, ячмінь і ріпак, у нас займають 13 тисяч гектарів. Під час осінньої посівної виконали весь необхідний комплекс агротехнічних заходів. Зокрема, на кожному гектарі внесли по 200 кілограмів мінеральної поживи, що дало змогу отримати порівняно добрі сходи озимини.

Нині приємно споглядати посіви, вкриті снігом. Важливо, щоб і надалі погодні умови були сприятливими для розвитку рослин. Маємо надію, що і в нинішньому році отримаємо дорідний ужинок на всіх зайнятих озиминою полях.

Іван РАФАЛЬСЬКИЙ,
смт Доброслав.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua