Переглядів: 473

Шкільні волонтери із Троїцького

Упродовж грудня учні, їхні батьки і вчителі Троїцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. Любашівської селищної ради проводили благодійну акцію «Ниточка тепла для солдата Операції об’єднаних сил».

Теплі шкарпетки, фрукти, домашнє печиво, варення, чай і новорічні подарунки шкільні волонтери доправили пораненим бійцям в Одеський військово-медичний клінічний центр Південного регіону. Це вже всьоме за період російсько-української війни напередодні новорічно-різдвяних свят вони провідують з вітаннями захисників нашої держави.

У нинішню благодійну подорож до шпиталю спорядилися Дід Мороз (Едуард Федосєєв), Снігуронька (Альвіна Писарівська), Зимонька-Зима (Уляна Дудник), шкільний фотограф і звукорежисер Дарина Киливник разом з незмінним керівником волонтерського загону, заступницею директора Троїцької ЗОШ з навчально-виховної роботи Тетяною Тягай.

Зустріч школярів із захисниками видалася напрочуд хвилюючою. То був вихідний день, тож у медзакладі залишилися важкопоранені бійці й ті, яким далеко до рідної домівки. Пацієнти дуже зраділи новорічному візиту гостей, а ті з приємністю і цікавістю знайомилися з воїнами, які розповіли про ратну службу. Супроводжувала делегацію т.в.о. начальника групи морально-психологічного забезпечення лейтенант Інна Оверчук.

— Особливо нас вразила палата із зовсім молоденькими військовослужбовицями. Ми побачили на ліжках захисниць з важкими пораненнями і травмами, отриманими на передовій. Їм би бігати на побачення, бавити діточок, готуватися з коханими до зустрічі Нового року, а вони тут, у шпиталі лікують рани, завдані жорстоким ворогом, — поділилася враженнями Тетяна Тягай. — Наш народ нездоланний. Я впевнена, що світ врятує від жорстокості, байдужості, черствості саме почуття милосердя та великої любові до людей і Батьків-щини.

Традиційно привітали школярі й медичний персонал приймального відділення, лікарів та медичних сестер травматології і хірургії. Вручили їм вітальну листівку, солодощі та запросили до новорічного таночка.

Пацієнти шпиталю висловили щиру вдячність школярам за концерт, новорічні привітання і подарунки. А на адресу колективу Троїцької школи надійшла подяка від командування та медичного персоналу Одеського військово-медичного клінічного центру за подароване новорічне свято як українським захисникам, які перебувають на стаціонарному лікуванні, так і медикам, які роблять усе можливе задля відновлення здоров’я наших воїнів.

Юрій ФЕДОРЧУК.
Любашівська територіальна громада.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net