Переглядів: 431

«Треба діяти негайно!»

«Батьківщина» вимагає запровадження надзвичайної ситуації в енергетиці та пропонує невідкладні кроки для забезпечення людей газом.

Запропонований урядом «газовий меморандум» не працює, а ситуація в енергетиці стає критичною. Люди та бюджетні установи отримують платіжки з у кілька разів вищими від обіцяних владою цифрами, а об’ємів газу у сховищах може не вистачити на всю зиму. «Батьківщина» вимагає оголосити надзвичайний стан в енергетиці та пропонує план невідкладних заходів, які дозволять уникнути кризи та спокійно пройти країні опалювальний сезон. На цьому наголосила голова партії Юлія Тимошенко на засіданні погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій та комітетів.

«Перекладати відповідальність за безпорадність влади у питанні тарифів на газ не можна! Тому потрібно негайно почати діяти, аби вирішити той колапс, який уже сьогодні негативно позначається на платіжках і може поставити людей на межу виживання. Для того, щоб негайно владнати ситуацію, є всі можливості, варто лише почати діяти!» — зазначила лідерка партії та озвучила необхідний план дій.

План «Батьківщини» передбачає оголошення в енергетиці надзвичайного стану і втілення кількох невідкладних кроків:

— негайне припинення експорту природного газу з України;

— термінове усунення всіх посередників між видобутком та облгазами;

— якнайшвидше ухвалення закону «Батьківщини» №4680 про спрямування дешевого газу власного видобутку на потреби населення.

«Я хочу, щоб парламент повернув собі функції парламенту, щоб ми нарешті приймали потрібні людям рішення, а не обслуговували чужі корупційні інтереси», — закликала очільниця «Батьківщини».

Водночас Юлія Тимошенко розкритикувала меморандум, запропонований Кабінетом Міністрів місцевим громадам, і продемонструвала присутнім платіжку за газ для відділу освіти Тростянецької міської ради Сумської області, у якій вартість газу становить 47 гривень за кубометр, тобто чи не вчетверо більше, вказаної у меморандумі суми.

Також критичною, за словами лідерки «Батьківщини», залишається ситуація із запасами газу — їх просто може забракнути на всю зиму, і ця тема потребує особливої перевірки та покарання.

«Мінімум 37 мільярдів газу можна закачати у сховища. Влітку це можна було зробити у шість разів дешевше, ніж зараз. Бюджетні установи, людей, у тому числі й промисловість, можна було забезпечити цінами на газ у шестеро дешевшими, ніж сьогодні. Ви уявляєте масштаб втрат, яких зазнає держава, тим паче, що Коболєв заявив, що у НАК «Нафтогазу» було два мільярди доларів на закачування газу у газові сховища. Газ не закачаний, збитки покриватимуться з державного бюджету і з місцевих бюджетів України. Хто за це відповість? Винні у зриві наповнення газових сховищ були притягнуті до кримінальної відповідальності?!» — обурилася лідерка партії.

«Батьківщина» вимагає створення у Верховній Раді тимчасової слідчої комісії, яка з’ясує, хто зірвав план заповнення наших сховищ улітку, коли газ коштував у шестеро дешевше. А ще Юлія Тимошенко ініціює звіт прем’єр-міністра щодо готовності країни до опалювального сезону.

«Треба діяти негайно і рятувати людей!» — закликала Юлія Тимошенко.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@gmail.com