Переглядів: 166

Оксамитовий сезон в Одеській опері

Із 22 серпня по 15 вересня Одеський національний академічний театр опери та балету запрошує на свій уже шостий «Оксамитовий сезон».

Це один з наймасштабніших і найпопулярніших оперно-балетних фестивалів Півдня України. Нинішній — присвячений 30-річчю Незалежності нашої держави.

На концерт-відкриття «Україна — світу» (22 серпня, 19.00) головний диригент театру, музичний керівник проєкту В’ячеслав Чернухо-Воліч збере найкращих вітчизняних співаків, що працюють як в Україні, так і в країнах Європи, а також гостей з Молдови, Білорусі, Латвії та Чехії. На сцену, зокрема, вийдуть заслужені артисти України Ігор Шаврук та Ігор Чернецький, лауреати міжнародних конкурсів Маргарита Гринивецька і Віталій Ковальчук.

Друга подія фестивалю — показ опери Дж. Пуччіні «Богема» (28 серпня, 19.00). Ця прем’єра, що увінчала 211-й театральний сезон Одеської опери, стала яскравим доказом потужної командної співпраці всього колективу з міжнародною постановочною групою з Бельгії та Нідерландів, які разом створили сучасну версію однієї з найпопулярніших і найулюбленіших опер світового репертуару.

Далі у програмі «Оксамитового сезону» — сценічна кантата Карла Орффа «Карміна Бурана» (29 серпня, 19.00) — ще один приклад співтворчості одеських митців з міжнародною постановочною групою, успішний крок інтеграції нашої опери у європейський культурний контекст.

Визначальною подією «Оксамитового сезону» стане балетний гала-концерт Classic & Modern «Одеса. Україна. Європа», що відбудеться просто неба на Театральному майдані (11 вересня, 18.30). Глядачам представлять фрагменти з найпопулярніших класичних творів, сучасні балетні номери на музику українських композиторів і грандіозну прем’єру «Болеро» Моріса Равеля у постановці Георгія Ковтуна за участі зірок одеського балету і запрошених знаних виконавців світу.

Фінальний проєкт фестивалю — «Ковчег Україна: музика» (15 вересня, 18.30) — втілиться під орудою всесвітньо відомої диригентки, Оксани Линів (Україна, Німеччина, Австрія). Це унікальна програма, у якій візьмуть участь Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU, чоловіча хорова капела «Дударик», Камерний дівочий хор КДМЛ ім. М. Лисенка, етно-гурти «ДахаБраха», «Хорея козацька», «КУРБАСИ», солісти Домініка Чекун, Уляна Горбачевська, Оксана Нікітюк, Назар Тацишин.

Генеральна директорка-художня керівниця театру Надія Бабіч зазначає:

— Підготувати такий потужний музичний форум — VI фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері» з присвятою 30-річчю Незалежності України менше ніж за місяць після початку нового, 212-го сезону — це велика відповідальність і неймовірні зусилля всього колективу театру, який, здається, ввімкнув додаткові оберти. Впевнена, що нам вдалося зробити дуже цікаву програму, яка приверне увагу широкого кола поціновувачів театру, оперно-балетного мистецтва і відкриє нові грані вітчизняної та світової мистецької спадщини й сучасного музично-театрального мистецтва. Мета фестивалю — залучення якомога більшої аудиторії до вшанування цієї визначної події в історії нашої держави, звернення мовою музики, танцю, співу до різних поколінь українців з посланням пишатися історією і культурою своєї країни.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net