Переглядів: 963

Перо для журналіста — за меч і булаву

Вельмишановний Іване Володимировичу!

Щиро вітаємо Вас зі славним 60-річним ювілеєм. Передусім бажаємо міцного козацького здоров’я і потужного імунітету, якого боялися б усі віруси на світі. Бажаємо Вам сімейного затишку, підтримки з боку друзів і побратимів, до числа яких маємо честь належати. Бажаємо натхнення і Божого благословення! А ще зичимо непохитного життєвого оптимізму та невичерпної творчої наснаги у Вашій надзвичайно важливій і шляхетній місії служіння українському слову, українській культурі, літературі, журналістиці на високому й відповідальному посту редактора наших славних «Чорноморських новин», які ось-ось відзначать 104-у річницю неперервного літописання життя нашого краю і нашої держави.

Відразу після закінчення у 1983-у факультету журналістики Львівського державного університету ім. Івана Франка і по сьогодні, тобто майже 40 років, Ви працюєте в «Чорноморці» на посадах кореспондента, власного кореспондента, завідувача відділу, заступника редактора, а з вересня 2002-го — редактора газети.

Ваш талант і Ваша самовіддана робота гідно оцінена колегами-журналістами, керівництвом міста та області. Знаємо Вас як члена правління Національної спілки журналістів України, достойника звання «Заслужений журналіст України» і відзнаки НСЖУ «Золота зірка української журналістики», Почесної відзнаки голови Одеської облдержадміністрації, почесних відзнак Одеського міського голови «Подяка» та «Трудова слава», численних грамот. Ваш внесок в утвердження духовних цінностей пошанований орденом Православної церкви України Рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня. Послідовна популяризація красного письменства, а передусім — літераторів Одещини, що не має нині аналогів серед регіональної періодики України, удостоєна премією імені Степана Олійника. Та найбільша Ваша нагорода — це шанування і подяка від тисяч читачів «Чорноморки» як у нашій області, так і в усій Україні. Ми були і є свідками самовідданої, буквально героїчної праці очолюваної Вами редакції, попри всі несприятливі політичні, соціальні, фінансові та моральні умови, в яких доводиться видавати газету, не кажучи вже про утиски колишньої злочинної влади «регіоналів».

Кожен із нас, як може, допомагає Вам вистояти у Вашому нелегкому служінні українській справі. Та найбільше Вам допомагала і допомагає Ваша родина — дружина Мирослава Романівна, яка є доцентом кафедри української мови Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського, донька Галина, кандидат філологічних наук. Знаємо, що Ваші онуки — Ромчик та Іринка — радують і надихають Вас своїми успіхами і беруть приклад зі свого дуже талановитого і дуже гідного для наслідування дідуся.

З огляду на таку гарну нагоду звертаємося до всіх читачів «Чорноморських новин» про найбажаніший дарунок для редактора газети: зробити все можливе, аби «ЧН» якнайактивніше ширилися серед читацького загалу, щоб їх передплачувало дедалі більше Ваших друзів і знайомих як на Одещині (у паперовому форматі), так і по всіх куточках світу (через онлайн-замовлення). І тут, гадаємо, доречно нагадати слова видатного українського історика, політичного, громадського і церковного діяча, мовознавця Івана Огієнка: «Кожний свідомий громадянин мусить щедро підтримувати свої національні періодичні й неперіодичні видання, даючи їм тим змогу нормально розвиватися. Добрий стан національних видань — то могуча сила народу й запевнення розвою рідної мови, а висота їх накладу — то ступінь національної свідомості народу».

Дорогий Іване Володимировичу, наша «Чорноморка» — наша зброя у боротьбі за Україну й українську Одещину, а Ви — наш журналістський гетьман-головнокомандувач.

Сердечно бажаємо Вам тримати міцно Ваше перо-булаву ще багато років!

З повагою —

актив Спілки читачів
«Чорноморських новин».

Замість післяслова. З нетерпінням очікуємо масового поповнення наших читацьких лав. Не лінуйтеся — приєднуйтеся: передплачуйте україн-ську газету Одещини (передплатний індекс «ЧН» у каталозі «Укрпошти» — 61119).

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@gmail.com