Переглядів: 718

Рік Бика і гопака

Іронічно-логічні сни-прогнози на 2021 рік

Геополітичний прогноз

Рік Бика (рік літери А) дає надії на нові започаткування. Бо і слов’янська, і латинська початкова буква А народилася від грецької Альфи, а та — від фінікійського Алефа, який перекладається, як бик і походить від давньоєгипетського ієрогліфа, що зображав голову бика. Алеф — перша буква єврейського алфавіту.

Прогноз: Америка, Росія і Китай у Рік Бика «братимуть букву А за роги». У геополітиці А — це Африка, Америка, Азія, Антарктида... Проєкти з «осідлання» майбутнього реалізовуватимуться в багатьох регіонах світу. Бо слово «проєкт» означає «кидок уперед».

У багатьох народів бик сприймався як символ сили і родючості. Так, в уявленнях жителів Вавилона він був наймогутнішою істотою. У стародавніх індусів бик Нанді очолював соратників бога Шиви, а божественна корова Сурабхі виконувала будь-які бажання свого власника.

В античній міфології Зевс, цар богів, неодноразово набував образу бика. Як-от у міфі про викрадення Європи. Бога рослинності і виноробства Діоніса також нерідко зображували у вигляді бика. Володар морів Посейдон носив бичачі роги. Одним з ритуальних випробувань для претендента на царський престол був бій з биком, а пізніше — з людиною-биком, Мінотавром. Прогноз: Європу знову «викрадатимуть»...

У Стародавньому Китаї бику було виділено свій рік. Ця тварина наділяє силою характеру, терпінням і методичністю. Рік, яким він править, наповнений труднощами і випробуваннями, що вимагають наполегливої праці. У геополітиці й економіці буде використана китайська стратегія, зразків «Сховайте ніж в усмішці», «Нехай ваш голос чують на Сході, а атакуйте на Заході», «Створюйте щось із нічого»...

Прогноз політичної погоди у 2021 році: Україна періодично буде в зоні конфлікту циклону та антициклону. Песиміс-ти скаржитимуться на вітер, а оптимісти — міцніше закріплюватимуть вітрила...

Що насниться в Рік Бика?

У березні відзначатимемо Всесвітній день сну. Сон — це багатовимірна конструкція. Вона дозволяє заходити із нашого «трьохвимірного життя» в інші багатомірні простори, розширювати пізнання Всесвіту.

Якщо ми розгадаємо таємницю снів, то знайдемо нові дороги до безсмертя! Сни — це буді-вельники, вчителі і лікарі людської душі. Уві сні ми «ремонтуємо дах», щоб він не «поїхав»... Сновидіння — це спілкування з Богом.

Учені експериментально довели, що під час сну відходи діяльності мозку каналізуються в «нижні поверхи» кишечнику. Відпрацьовані мізки перетворюються на какашки... Сни, немов двірники, підмітають вулиці нашої душі, щоб уранці вона була чисті-шою. Тварини теж бачать сни, але людина почала використовувати їх у своїй практичній діяльності. У снах — головна таємниця народження цивілізації!

Драма людського життя в тому, що тіло, душа і дух живуть з різною швидкістю і мають різний біологічно-космічний вік. Тілу — 100, душі — 1000, духу — 100000 років! Сни змішують ці прошарки людини, й перетворюють земні «дурощі» на дух Всесвіту. Сон — це вища реальність. Належить осмислити роль снів як величезних скарбів, які, можливо, будуть головним багатством в умовах «космічної зими», катаклізмів...

Торговий прогноз

Продаж — це обмін почуттями. Людина продає ілюзію і реальність щастя, радості, задоволення, надії, віри й любові... Торгівля робить багатими людину і фірму, країну і весь світ. Настає ера віртуальних можливостей, епоха нових товарів та послуг. Прийшла економіка емоцій! Смартфон стає головним знаряддям праці й відпочинку, гри та навчання. На біржах світу в 2021-у грошей-ілюзій буде продано в сто разів більше, ніж реальних товарів і послуг. Біткоін нагадуватиме черв’ячка у коконі, який прогризе свій будиночок і... перетвориться на метелика.

Ідея орендувати робочий простір на обмежений час буде актуальною не тільки для стартапів, а й для великих компаній. В оренду здаватимуть готові робочі місця, а не квадратні метри. З’являться офіси-мандрівники. Розшириться каршерінг — похвилинна (!) оренда автомобіля.

Жіночий прогноз

Як кажуть американці: без грошей не можна бути леді. Гроші роздягають одних жінок й одягають інших...

Чарівність і талант, краса і напористість можуть стати «стартовим капіталом» у 2021 році.

Анекдот до теми:

— Ніяк не збагну, що подарувати чоловікові у рік Бика?

— А подаруй роги!

Дві тисячі років тому філософ Демосфен пояснював грекам: «Гетер ми тримаємо заради насолоди, наложниць — для повсякденного задоволення потреб нашого тіла, дружин — для того, щоб народжувати законних дітей і мати вірну берегиню дому». Нині ж, для економії наших грошей, жінки змушені бути і гетерами, і наложницями, і дружинами — три в одній!

Сучасна жінка, як музичний твір: вона може бути симфонією, піснею чи вуличною час-тівкою. В ідеалі вона — біблійна Пісня пісень. Як легендарна Сара, яка народила царя Ізраїлю на 90-у році життя. І в дев’яносто розцвіла, як у двадцять п’ять! У кожної жінки в душі є така Сара — то помирає, то народжується знову...

Майбутнє, як зазвичай, народжують жінки, а запліднюють чоловіки. У двигуні прогресу далі більше жіночих сил... Людина — це унікальна пропорція китайських інь-янь. Двох хмарних вогнів. Жіночої і чоловічої основи. Якщо чоловік — це хмара в штанях, то жінка — штани для цієї хмари... Всі жінки — однакові, але кожна — неповторна!

Карнавально-фестивальний прогноз

2021-й — рік фестивалів. У Франції очікується фестиваль фіалок, а в Японії — снігу, коли команди світу створять більше сотні найнеймовірніших снігових скульптур. На Кубі відбудеться фестиваль сигар, в Аргентині — яблук, в Італії — апельсинів, в Індії — слонів та йоги.

У березні в США любителі випити-закусити зберуться на гастрономічний фестиваль, 1 квітня в Одесі пройде Гуморина. В Африці очікується фестиваль масок. Для африканців маска — не просто прикраса, це релігійний предмет, що відганяє злих або привертає добрих духів. Утім, в умовах карантину такі «фестивалі масок» можна буде спостерігати в усіх містах і селах України.

Святковий прогноз

За рішенням ООН 2021-й оголошений роком творчої економіки для сталого розвитку, роком овочів і фруктів, роком миру та довіри. А ще планується провести частину перенесених великих заходів, включаючи конкурс «Євробачення», чемпіонат Європи з футболу-2020, літні Олімпійські ігри-2020 та Експо-2020.

Відомо, що в корові молоко не скисає. «Робота — найкращий спосіб насолоджуватися життям», — казав філософ Кант. Не існує шляху до щастя. Щастя — це і є шлях. Свято потрібно завжди носити із собою!

Святковий тост: «Будь як сонце, Україно! Як зоряне небо! Щоб народи і країни вірили у тебе! Сила віри і надії — наче сила Бога! В боротьбі та праці мирній буде перемога!».

Михайло АРОШЕНКО,
редактор журналу «Горілка+».
м. Дніпро.
(Спеціальнодля «Чорноморських новин»).
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua