Переглядів: 2436

Звички, що додають ваги

Ви ходите на фітнес, купуєте тільки знежирені йогурти, а стрілки ваг, як і раніше, стоять на місці? Нічого дивного! Спосіб життя сучасного городянина аж ніяк не сприяє стрункості. Дізнайтеся, які звички заважають вам боротися із зайвою вагою, і постарайтеся їх позбутися!

Робота в офісі

Працюючи в офісі, ви не тільки постійно сидите на місці, а й, визнайте, неконтрольовано поглинаєте солодке. Чашка чаю, до якої так і хочеться взяти тістечко, чи й кілька, з громадських запасів, тортики в дні народження співробітників... Якщо хочете скинути вагу, звільнятися, звісно, не обов’язково, але відмовитися від цього калорійного достатку просто необхідно.

Довга дорога на роботу

Шлях на роботу пішки — це фізична вправа, а довга дорога власною автівкою чи у громадському транспорті — година нерухомого сидіння, що сприяє накопиченню жирових відкладень. Якщо є час, постарайтеся пройти пішки бодай частину відстані, залишивши машину на далекій парковці або вийшовши з трамвая-тролейбуса-автобуса на кілька зупинок раніше.

Спілкування з товстунами

Звучить несподівано, але якщо ви віддаєте перевагу товариству огрядних людей, то й самі, з великою імовірністю, скоро матимете проблеми із зайвою вагою. Річ тут, насамперед, у звичках, які в компанії поступово стають загальними, включаючи і звичку до жирної їжі та малорухливого способу життя.

Вживання кави

Гірка чорна кава прискорює метаболізм і сприяє спалюванню жиру. Але це якщо без цукру і вершків. Натомість кава з цукром, молоком чи вершками — найперший ворог будь-якої дієти.

Вживання солодких напоїв

Про те, що в солодких газованих напоях повно порожніх калорій, знають, напевно, всі. Але цих калорій багато і в будь-яких інших напоях у заводській упаковці. Холодний чай, нектари, соки, навіть спортивні ізотоніки — скрізь цукру додано з надлишком. Якщо не хочете отримувати додаткові калорії з рідини, пийте свіжовичавлені соки і воду.

Поїздки в ліфті

Користуючись ліфтом, ми втрачаємо відмінну можливість потренувати м’язи і скинути кілька калорій. Тому якщо в руках нема важких сумок, а на ногах — туфель на високих підборах, краще пройтися по сходах.

Недостача сну

Учені стверджують: постійний брак сну уповільнює метаболізм, а відтак, калорії, отримані з їжею, переробляються повільніше. Згідно з результатами недавнього дослідження, якщо ви спите лише п’ять годин на добу чи й менше, за тиждень ризикуєте набрати півкіло ваги.

Небажання брати на роботу обід з дому

Загорнуті в пергамент сендвічі і салат у коробочці виглядають не так стильно, як бізнес-ланч у сусідньому ресторанчику, куди ходять ваші колеги-співробітники. Але насправді взята із собою їжа набагато здоровіша, хоча б тому, що самі можемо контролювати в ній кількість калорій. І, в усякому разі, корисніша за піцу, яку замовляють на обід у багатьох офісах.

Пристрасть до знежиреної їжі

Продукти з пониженим вмістом жиру не так корисні для фігури, як здається. Так, жирів там менше, але щоб продукт залишався смачним, виробники додають туди набагато більше цукру, і, в підсумку, загальна кількість калорій не змінюється.

Пропуски прийомів їжі

Як і недолік сну, нечасте харчування пригнічує метаболізм, і калорії, замість того, щоб перероблятися в енергію, починають відкладатися у вигляді жиру.

Звичка їсти швидко

Коли ви їсте занадто швидко, з’їдаєте більше, ніж треба. Мозок просто не встигає переварити інформацію про обсяг з’їденого і вчасно просигналізувати про те, що організм наситився.

Алкоголь

Звичка пропустити увечері чарочку-дві навряд чи зробить вас алкоголіком, але зайвої ваги додасть. Алкоголь — дуже калорійний. При цьому найкращим вибором з точки зору дієти буде, мабуть, сухе вино, а найстрашнішим — фруктові коктейлі з вершками і суперкалорійними солодкими лікерами.

Їжа перед телевізором

Їсти перед телевізором — ще гірше, ніж поглинати їжу занадто швидко. Адже під час перегляду телепрограм ваш мозок зайнятий, і йому не до того, що ви там їсте у фоновому режимі. А отже, він у принципі не в змозі просигналити вам про настання ситості і, відповідно, необхідність зупинитися.

Стрес

Вчені виявили, що підвищений рівень «гормону стресу», кортизолу, істотно підвищує апетит. Більше того, він підсилює нашу тягу до шкідливої їжі.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net