Радковському довіряють і знову обирають
Цими днями відбулася звітно-виборна конференція Одеської обласної органі-зації Всеук-
раїнського об’єднання «Батьківщина», на якій Олега Радковського знову обрали головою парторганізації краю.
Голова організації Олег Радковський доповів однопартійцям про роботу, проведену у звітному періоді, а потім разом обговорили стан справ у «Батьківщині» Одещини та плани на місцеві вибори восени цього року.
Після обговорення звіту та доповіді контрольно-ревізійної комісії делегати одноголосно підтримали й переобрали головою Одеської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Олега Володимировича Радковського.
Обрані також новий склад бюро та інші керівні органи обласного партосередку.
Олег Радковський подякував однопартійцям за довіру і наголосив на важливості подальшої копіткої і відповідальної роботи на благо Одещини та України, повідомляє пресслужба обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
Вихід газети у четвер. Вартість передплати:
- на 1 місяць — 70 грн.
- на 3 місяці — 210 грн.
- на 6 місяців — 420 грн.
- на 12 місяців — 840 грн.
- Iндекс — 61119
Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.
Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206