Переглядів: 713

Газетний турборежим

Зараз час такий, що кожен день – за рік. Турборежим! У такому турборежимі живе й наша газета. А ще, як і всі, – в очікуванні.

На жаль, не в очікування бодай якогось полегшення, а чергового здорожчання друкарських та поштових послуг, уже котрої «оптимізації» (читай: згортання) мережі доставки періодики і, чи не найголовніше, нового законодавства про ЗМІ від владної монобільшості, яке, судячи з проєкту, не те що не підтримає, а остаточно доб’є українську пресу. Жодних пільг і купа обмежень та засторог. І нічим не зарадиш. Бо ж монобільшість. Бо — турборежим!

Але чи лякатися «Чорноморці» нових випробувань? Готуватися до них — так, а пасувати — в жодному разі! Тим більше, що знаємо: українська газета потрібна українцям Одещини. Принаймні тим, хто не збайдужів до української справи і кому дороге українське слово.

Як-от наші перевірені часом і тими ж таки випробуваннями друзі із Спілки читачів «Чорноморських новин». Як наша постійна передплатниця Ганна Йосипівна Головата, яка вкотре переказала на редакційний рахунок кошти на підтримку «ЧН». Як Людмила Миколаївна Опроненко-Клопова, яка завжди готова підставити плече хоча б тому, що дуже любила й поважала талановиту журналістку й доброзичливу людину Віру Сергіївну Семенченко (світла їй пам’ять). Як одеситка Таміла Василі-вна Копа, котра, захищаючи своє право вчасно отримувати передплачену газету, дійшла до очі-льника Одеської дирекції С.Я Дрозда, а після зумисного пошкодження поштової скриньки — й до поліції. Як Альберто Семенович Павлюк, який, домагаючись своєчасної доставки газети — у суботу, а не у вівторок чи й у середу, звернувся із скаргою-претензією аж до Мінінфраструктури. Як Іван Іванович Шпитько із села Ряснопіль Березів-ського району, який з вини тамтешніх поштовиків за оформлення піврічної передплати змушений був заплатити вдвічі дорожче, як за річну, але таки не відмовився від «Чорноморки». (Сподіваємося, що ті, хто допустив таку, м’яко кажучи, недбалість, поверне йому гроші чи, за його бажанням, продовжить передплату на весь рік). Як, можна сказати, волонтери «ЧН» Василь Іванович Дяченко, Микола Григорович Коваль, Олег Арсентійович Крикун, Людмила Федорівна Жигайло, Володимир Павлович Павліченко, Майя Володимирівна Фідчунова, Олексій Олексійович Волович, Дмитро Романович Шупта, Володимир Якович Крижанівський і багато-багато інших, як тих, кого знаємо в обличчя, так і тих, з ким особисто не знайомі, але відчуваємо їхню підтримку.

Дякуємо вам усім, вельмишановні. Будьмо разом і надалі! Бо гуртом і в турборежимі вижити легше.

Іван МЕЛЬНИК.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net