Заборонені і рекомендовані тарифи
ДП «НЕК «Укренерго» виставлятиме рахунки за свої послуги за старими тарифами, але в платіжці з’явиться ще й графа «рекомендований платіж», де будуть нові тарифи, заблоковані судом за позовом АТ «Нікопольський феросплавний завод».
«Через тимчасове припинення в судовому порядку дії постанов НКРЕКП від 07.06.2019 № 954 та № 955 про встановлення тарифів ДП «НЕК «Укр-енрего» на друге півріччя 2019 року в липні «Укр-енерго» виставлятиме рахунки за договорами на свої послуги за тарифом, який діяв до 1 липня 2019-го — 57,40 грн за МВт/год», — йдеться у повідомленні пресслужби «Укренерго».
Водночас у рахунках з’явиться нова графа — «Рекомендовано до сплати». У ній рахунок виставлятиметься за новими тарифами на друге півріччя 2019 року, що затверджені постановами НКРЕКП №954 та №955 від 7.06.2019.
«Укренерго» рекомендує сплачувати рахунки за свої послуги саме за тарифами, вказаними в графі «Рекомендовано до сплати». Це дозволить забезпечити виконання функцій, покладених на НЕК «Укренерго» у новому ринку електроенергії, а відповідно — підтримувати операці-йну безпеку енергосистеми. У разі нестачі коштів, які надходитимуть до «Укренерго», компанія не зможе компенсувати гарантованому покупцю його витрати на сплату виробникам електроенергії з ВДЕ за «зеленим тарифом» та закуповувати значну частку електроенергії для компенсації технологічних втрат у мережах», — повідомили у компанії.
Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва за позовом «Нікопольського заводу феро-сплавів» зупинив дію постанов НКРЕКП №954 та №955, якими були встановлені тарифи для «Укр-енерго» на передачу електроенергії та послуги диспетчерського управління на друге півріччя 2019 року.

Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):
- на 1 місяць — 50 грн.
- на 3 місяці — 150 грн.
- на 6 місяців — 300 грн.
- на 12 місяців — 600 грн.
- Iндекс — 61119
суботній випуск (з програмою ТБ):
- на 1 місяць — 40 грн.
- на 3 місяці — 120 грн.
- на 6 місяців — 240 грн.
- на 12 місяців — 480 грн.
- Iндекс — 40378
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206