Переглядів: 4262

Система олігархів проти команди реформаторів

Люди залишатимуться ляльками історії, допоки вони самі не усвідомлять своїх інтересів. Голосування на виборах Президента Україні не тільки засвідчило сумний досвід минулого, а й показало, як відбувається обман людей.

Переглядаючи виступи блогерів на YouTube, звернув увагу на одного з них, який, нібито, є палким прихильником команди реформаторів Петра Порошенка. В своїх виступах блогер часто цитує брехню з-за «поребрика», повторюючи чужі вислови три-чотири рази і забуваючи наголошувати, що сказане не відповідає дійсності. В результаті елементарного неуміння розкривати брехню цей «прихильник» успішно виконує роботу «п’ятої колони», бо в пам’яті людей, які слухають цього блогера, відлунює тричі повторена брехня. До того ж, блогер, людина з технічною освітою і не надто підготовлений у питаннях просвіти, повторює слова про необхідність «зламати систему» і дбати про «справедливість». Мовляв, у цих питаннях вина команди реформаторів.

Одного не розуміє блогер, що в Україні поки що існує тільки одна система — купи олігархів. По суті, олігархічна система розгорнула боротьбу проти команди реформаторів, людей, які вели кропітку і виважену роботу з подолання олігархічної системи. Віддаймо належне реформаторам команди Петра Порошенка: вони — інтелектуали, а не шапкознімальники Януковича чи шаблемахальники Смєшка. І перші, і другі породжують й підтримують корупцію, казнокрадство, кумівство і т. ін.

Олігархи Коломойського і КО вчинили досить таки грубо, але ефективно. В боротьбі за збереження своєї системи вони все поставили з ніг на голову: оголосили себе борцями із системою, а борців з ними оголосили «системою». Охлос спіймав наживку лукавих.

Те ж саме можна сказати про «боротьбу за справедливість», якою згаданий блогер тицяє у бік реформаторів. Справедливість — це не рівний розподіл благ, посад тощо, а можливість чесно (справедливо) заробляти. Щоб створити такі можливості, потрібна ефективно діюча система. Над створенням такої системи і працює команда реформаторів Петра Порошенка, Володимира Гройсмана, Андрія Парубія, Ірини Геращенко та багатьох інших реформаторів.

Оксентій ОНОПЕНКО.
м. Відень (Австрія).
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net