Переглядів: 4303

Бюлетень став куцішим

Відучора бюлетень прийдешніх виборів президента став не набагато, але коротшим — у ньому не буде відомостей про Андрія Садового та Дмитра Гнапа.

«Я прийняв рішення: я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента й оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка. Мені потрібна велика перемога. Вона може бути, коли це наша спільна перемога», — заявив на брифінгу мер Львова.

Водночас він засвідчив, що партія «Самопоміч» буде активним учасником політичного життя й змагатиметься восени за місця у Верховній Раді. «На моє переконання, сьогодні ми маємо шанс. «Самопоміч» — це та платформа, яка має об’єднати всі демократичні сили. Наше завдання — перемагати на виборах парламентських, на виборах в органи місцевого самоврядування. Але саме зараз ми маємо шанс обрати українського й антикорупційного президента», — прокоментував своє рішення Андрій Садовий і додав: «На початку наступного тижня ми підпишемо публічну угоду, і там, у тій угоді, будуть прописані дуже важливі принципи щодо оборони й безпеки нашої держави, боротьби з корупцією, окупованих територій, чистоти кадрової політики. Це важливо для нас усіх. Саме зараз ми маємо шанс. Наша сила — в єдності».

Анатолій Гриценко зі свого боку запевнив, що таке рішення Андрія Садового стало для нього несподіванкою, і подякував за «психологічно непросте, але чесне, відповідальне, державницьке, переможне рішення». «Разом, — написав лідер «Громадянської позиції» на своїй сторінці у Фейсбуці, — ми змінимо країну і дамо всім українцям позитивну перспективу!».

Тим часом у штабі кандидата в президенти Петра Порошенка заявили, що не бояться об’єднання Андрія Садового з Анатолієм Гриценком.

«Наш аналіз показує, що нечисленні вже на даний момент виборці Андрія Івановича в різних пропорціях розподіляються приблизно між шістьма кандидатами. І навіть можу вам сказати, що частина виборців Садового в разі його зняття з дистанції готова голосувати за Петра Порошенка, а не тільки за Анатолія Гриценка», — цитує «Українська правда» Олега Медведєва, речника виборчого штабу чинного глави держави.

Втім, Андрій Садовий пояснює свій крок не тільки даними соціологічних досліджень. Він запевняє, що вирішив зійти з дистанції і підтримати Анатолія Гриценка після скандалів з розкраданнями в оборонній сфері та скасуванням статті про незаконне збагачення: «Журналістські роз-слідування та рішення Конституційного Суду зовсім по-іншому змоделювали ситуацію — тепер люди зрозуміли, що нас чекає завтра, якщо динаміка знищення країни продовжуватиметься. Сьогодні є шанс на перемогу».

Дмитро Гнап, який наслідував приклад мера Львова, у свою чергу заявив: «Я обіцяв зняти власну кандидатуру, якщо буде обраний єдиний кандидат від демократичних сил. Я підтверджую цю обіцянку і готовий також знятися на користь Анатолія Гриценка», але при цьому додав, що остаточне рішення за з’їздом партії «Сила людей», запланованим на сьогодні, 2 березня.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net