Переглядів: 522

Рівний доступ до правосуддя

Цими днями в Одесі презентували Громадський центр правосуддя. У заході взяли участь представники судової системи, прокуратури, поліції, Головного територіального управління юстиції в Одеській області та громадських організацій.

Громадський центр правосуддя, йшлося на презентації, має стати своєрідним провідником громадян у правовому полі, а його працівники — компасом, для тих, хто звернувся по юридичну допомогу. Такий центр, зазначалося, — нова модель взаємодії суспільства з судами, державними органами та суб’єктами надання правової допомоги, спрямована на доступ до правосуддя тих, хто сьогодні не може оплатити кваліфіковану юридичну консультацію у приватного правника.

Для налагодження співпраці Головне територіальне управління юстиції в Одеській області та ГО «Асоціація слідчих суддів України» підписали меморандум про партнерство. Сторони, зокрема, домовилися взаємодіяти за такими напрямками: організація спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту їхніх прав шляхом проведення конференцій, семінарів, «круглих столів», зустрічей, тренінгів; полегшення доступу осіб до суду, державних органів та органів місцевого самоврядування; поширення інформації серед загалу про права людини тощо.

Слід зазначити, що подібні центри нині успішно діють у США, Сінгапурі, країнах Латинської Америки. Їхнє завдання — «подолати прірву між громадою і судовою владою».

Від аналогічних інституцій Громадський центр правосуддя Одеської області відрізняється цілим переліком переваг. Так, його відмінність від юридичних клінік у тому, що допомогу в ньому надаватимуть не студенти, а кваліфіковані співробітники і партнери, адвокати, юристи, судді у відставці, а також медіатори. Порівняно з існуючими центрами безоплатної правової допомоги, тут громадянам не потрібно документально підтверджувати свій соціально незахищений статус: кожен, хто звернеться, незалежно від рівня доходів, правову послугу отримає безкоштовно. Ще один плюс — це оперативність допомоги, яка надаватиметься на місці, швидко та якісно, адже в центрі працюватимуть кращі правники області.

Громадський центр правосуддя діятиме на базі Київського районного суду Одеси. Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00, прийом громадян здійснюватиметься з 10.00 до 14.00.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net