Переглядів: 423

Утеплена й оновлена «Веселка»

У Березівці завершено капітальний ремонт притулку для дітей «Веселка».

У закладі утеплено та вкрито декоративною штукатуркою фасад, замінено старий шиферний дах на сучасний металопрофіль, встановлено металопластикові енергозберігаючі вікна та двері, прокладено нові труби опалення, подвір’я вимощене тротуарною плиткою, територію огороджено. Всередині зроблено також багато — повністю оновлено приміщення харчоблоку та санвузлів, замінено сантехніку, пофарбовано стіни, утеплено та вкрито ламінатом підлогу.

Як зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський, капітальний ремонт притулку був на постійному контролі депутатського корпусу, адже цей, як і інші соціальні об’єкти, де перебувають діти, має відповідати вимогам безпеки, санітарним нормам, бути комфортним для їх виховання та фізичного розвитку.

За словами директора «Веселки» Петра Козоріза, вихованці закладу вже повернулися у Березівку з Одеського обласного притулку для дітей (де вони перебували на період ремонту) та підготувалися до зимових свят.

Гості з подарунками не забарилися.

«Рік тому, отримавши тривожні застереження від волонтерів, ми й справді побачили, що в притулку діти живуть у жахливих умовах. ОДА терміново склала проектно-кошторисну документацію, а депутати облради проголосували за виділення на капремонт майже 1,9 мільйона гривень. На час проведення робіт вихованців перевели в обласний притулок для дітей «Світанок». Найголовнішим завданням для нас було, аби діти, на долю яких уже й так випало чимало випробувань, знову посміхалися. Сьогодні тут усе так, як і має бути, — комфортно, яскраво та тепло», — прокоментував побачене голова облдержадміністрації Максим Степанов.

Підопічні «Веселки», а їх тут нині 12, провели для гостей екскурсію закладом, поділилися враженнями. У відповідь Максим Степанов привітав малечу із святами, подарував солодощі та іграшки. А вихователям подякував за роботу, за кожен день, подарований дітям.

Слід зазначити, що нині притулок перебуває у стадії реформування — на його базі планується створити центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua