Переглядів: 4516

Нік ВУЙЧИЧ: «Все починається з віри і з рішення»

Уперше в Одесі всесвітньо відомий мотиваційний оратор, благодійник, автор багатьох бестселерів, батько чотирьох дітей Нік Вуйчич представив програму «Життя без обмежень».

Нік Вуйчич — легендарна особистість, яскравий приклад того, як внутрішня сила і воля до життя допомагають долати будь-які перешкоди. Нагадаємо, внаслідок генетичного захворювання він народився без кінцівок, але це не завадило йому стати знаменитою на весь світ особистістю, яка надихає, повертає віру мільйонам зневірених.

У програмі візиту — мотиваційні виступи перед тисячами одеситів, особливий акцент — на підлітковій і молодіжній аудиторіях, спілкування з представниками місцевої влади та бізнесу.

На зустрічі зі студентством регіону, яка відбулася за підтримки голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова, Нік Вуйчич розповів, що рятувало його від відчаю у важкий період, поділився досвідом, як реалізувати свій потенціал на всі сто відсотків, незважаючи на будь-які обмеження і перешкоди. Ухвалення рішення, послідовність і наполегливість у досягненні мети — це те, на чому базуються зміни, це запорука успіху.

«Саме ви — ті, хто змінює світ, — звернувся Нік до студентства. — Коли ви подивитеся на будь-яку людину, яка зробила щось добре, то знайте: все починалося з її рішення... Мені подобається концепція вирощування чогось: ти сієш насіння у землю, заливаєш водою, кладеш добриво (воно недобре пахне, але є корисним), і щось виростає. Одна справа, якщо ми дамо 100 людям їжу, інша справа — навчити людину, як вирощувати їжу для себе. Наступний рівень — коли ця людина створить школу, в якій вчитиме цьому інших. І всі ті люди, які знають, як вирощувати їжу, самі приймають рішення щось змінити. У кожного з них є своє «насіння», і вони віддають його бідному та навчають його. Це те, що утримує країну, це — майбутнє. Якщо ви подивитеся на Україну, то і вона починається з рішення і віри».

У свою чергу Максим Степанов зазначив, що зустріч із Ніком Вуйчичем — це нагода для молоді Одещини припинити сумніватися у власних силах і зламати стереотипи, які звужують світ до «чорного» та «білого».

«Я вірю, що саме ваше покоління має величезний потенціал до змін. Бо сучасний світ дає багато можливостей, але іноді створює і перепони. Дуже важливо вміти їх долати і не зводити власні бар’єри, які не дають рухатися уперед. Сьогоднішня зустріч з Ніком Вуйчичем — це ще одна нагода сказали «Так!» розмаїттю життя, його перспективам і викликам. І мені дуже приємно, що ми змінюємося. Нарешті ми в нашій країні відмовляємося від словосполучення «обмежені можливості». Бо людину обмежують не фізичні особливості. Її обмежують ярлики, недосконале законодавство та ставлення оточення. І попереду на цьому шляху, звісно, ще багато роботи. І в ній нас надихають приклади таких людей, як Нік Вуйчич», — підкреслив Максим Степанов.

Голова Одеської облради Анатолій Урбанський переконаний:

«Такі зустрічі дуже важливі у наш непростий час. Майбутнє нашої країни залежить від молодого та енергійного покоління. Згуртувавшись, пліч-о-пліч, мільйони людей дають підстави для гордості за нашу країну. А такий яскравий приклад, як доля нашого гостя, повинен надихати всіх нас на рух уперед. Наша країна багата на сильних духом людей. І цьому є багато прикладів, у тому чисті й результати останніх Параолімпійських ігор та «Ігор нескорених». Усі ці люди довели: якщо мати мету у житті і Бога у серці, можна підкорювати будь-які вершини, і ніякі перешкоди не зупинять на шляху до перемоги».

Злободенній для України темі насильства у дитячому і підлітковому середовищі була присвячена зустріч Ніка Вуйчича з одеськими школярами. Промовець говорив, звісно, і про ставлення до оточуючих, і про віру в себе.

«Мені все одно, яка у вас буде робота, скільки ви будете отримувати, — я любитиму вас такими, якими ви є. Звідки прийшла ця любов? Вона прийшла зі школи, де були люди, які ставилися до мене погано, не любили мене. Усвідомлення прийшло набагато пізніше: я нічого не втратив від поганого ставлення до себе, а вони втратили — хорошу дружбу. Суть не в тому, як ти виглядаєш. Суть у тому, яка ти людина. Вам не потрібно бути другом усім, але ви повинні до всіх ставитися з повагою», — наголосив у своєму виступі Нік Вуйчич.

Він закликав юних одеситів ставитися до інших так, як вони хотіли б, щоб ставилися до них, зазначивши, що кожне слово має значення, кожен, навіть найменший крок, грає свою роль: «У житті потрібно приймати багато рішень, але головне — зробити Україну ще кращою. Ви — ті, хто змінює країну. Але ви не можете змінити країну, поки не зміните місто, не можете змінити місто, поки не зміните школу. Будьте справжніми!».

Одеський міський голова Геннадій Труханов подякував Ніку Вуйчичу і висловив упевненість, що ця зустріч стане для багатьох з присутніх переломною у ставленні і до себе, й до оточуючих: «Я бачу, що слова Ніка потрапили в серце кожного присутнього, і вірю, що ця зустріч дасть результат, подібний до того, який дає камінь, кинутий у воду, — підуть кола по воді. Кожен винесе звідси добро, яким поділиться зі своїми близькими, а ті, у свою чергу, зі своїм оточенням і так далі. Ми хочемо, щоб в Одесі стало модно бути доброю і чуйною людиною».

Завершальним акордом першого перебування Ніка Вуйчича в Одесі стала зустріч з містянами в Палаці спорту.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua