Тренажер виживання
У Навчальному центрі Військово-Морських сил Збройних Сил України 15 вересня відбулося урочисте відкриття навчального тренажера «Боротьба за живучість», де військові моряки матимуть можливість удосконалювати свої професійні навички.
У заході взяли участь представники командування ВМС, органів державної влади, керівництва навчально-військового закладу, волонтери і духовенство.
— Перед нами новітній унікальний комплекс, який дозволить підготувати висококваліфікований плавсклад для наших Військово-Морських сил, — зазначив заступник командуючого ВМС України з бойової підготовки — начальник управління контр-адмірал Олексій Неїжпапа. — Крок за кроком українські Військово-Морські сили набувають спроможності щодо збереження інтересів на морі та захисту морських кордонів нашої країни. Україна — морська держава!
Навчальний тренажер боротьби за живучість — це єдиний в Україні тренажер, який дозволяє в реалістичних умовах відпрацьовувати дії екіпажу судна з використанням аварійно-рятувального спорядження під час боротьби з місцевими загоряннями та об’ємними пожежами, затопленням всередині корпусу в разі аварійного пошкодження зовнішньої обшивки корабля або внутрішніх корабельних трубопроводів, ліквідації пробоїни та виходу із затопленого відсіку. На полігоні одночасно може навчатися 10 військовослужбовців, тобто екіпаж (команда) або бойова частина судна. Спостереження за діями моряків ведеться за допомогою відеокамер, що дає можливість для подальшого аналізу виконаних дій.
У військово-морському навчальному закладі програмою підготовки курсантів за корабельними спеці-альностями до 30% часу відведено на вивчення предмету «Боротьба за живучість». Наявність тренажера посприяє якісній фаховій та психологічній підготовці військових моряків, дасть можливість на практиці відпрацьовувати отримані знання, вдосконалювати вже набуті навички. Важливо, що під час роботи над аварійними ситуаціями курсанти використовують спеціальне обладнання, суворо дотримуються заходів безпеки. До таких занять залучається і медичний працівник.
Варто зазначити, що навчально-матеріальна база ВМС ЗС України постійно розвивається. Наприклад, торік у навчальному центрі за розробкою британських учених створено сучасний навігаційний тренажер, який повністю імітує ходовий місток судна із загальним набором органів управління. Він дозволяє проводити тренування всього особового складу і відпрацювання маневрів ухилення від торпедної атаки та авіації противника, передачу пального на ходу, прохід каналом, розходження суден, швартування і буксирування, пошукові та рятувальні дії.
Прес-центр командування ВМС ЗС України.
Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
Вихід газети у четвер. Вартість передплати:
- на 1 місяць — 70 грн.
- на 3 місяці — 210 грн.
- на 6 місяців — 420 грн.
- на 12 місяців — 840 грн.
- Iндекс — 61119
Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.
Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206