Переглядів: 438

Якщо не схибити з курсу...

При Одеській обласній державній адміністрації планують відкрити Центр підтримки експорту. Мета проекту — надавати консультації та на практиці допомагати бізнесу експортувати свої товари. Про це стало відомо під час відкритої дискусії «Стан та перспективи реалізації національних реформ в Одеській області».

«Завдяки жорсткій і наполегливій позиції Президента в останні роки українська економіка демонструє стабільне зростання. Країна стала привабливою для інвесторів. Найважливіше значення масштабних та системних реформ — це те, як вони відчуваються людьми в регіонах, кожним з нас. Минулого року, наприклад, наша область стала лідером країни за темпами зростання промисловості. Будуються нові заводи, запускаються зернові термінали, створюються комфортні умови для ведення бізнесу, які формують розумну економіку нашого регіону», — зазначив, відкриваючи форум, голова ОДА Максим Степанов.

У першій частині заходу експерти, представники громадськості та влади дискутували щодо економічних питань.

«Одещина посідає четверте місце в країні за обсягом прямих іноземних інвестицій. Загалом Україна нині на 61-й позиції у рейтингу Doing business проти 137-ї місця у 2013-у. Факти — річ уперта. Наразі бізнес бачить перспективи розвитку в Україні в цілому і в Одеській області зокрема. Триває співпраця з потужними міжнародними інституціями. Їхня підтримка надає нам нові можливості та переваги. Такі можливості, які, наприклад, уже надав безвізовий режим з країнами ЄС», — підкреслила заступниця директора Асоціації виробників України, національний консультант ООН із секторальної експортної стратегії України Дар’я Антоненко.

Очікується, що впродовж наступних років на Одещині буде реалізовано низку проектів з відновлювальної та альтернативної енергетики. За словами експертів, уперше в історії країни зазнають системного ремонту автошляхи. Торік, скажімо, в Одеській області було відремонтовано 259 кілометрів доріг.

Учасники дискусії також відзначили провідну роль національних реформ щодо боротьби з корупцією та процесу де-олігархізації. Саме за участі громадськості завершено перші етапи реформування незалежних актикорупційних та правоохоронних органів.

Під час дискусії обговорили і вдосконалення системи електронних закупівель «ProZorro», яка вже зекономила понад 50 мільярдів гривень у державному бюджеті.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net