Арсенал ідей нової української школи
Новітнє інтерактивне та мультимедійне обладнання, сучасні учнівські меблі, оновлені кабінети природничо-математичних предметів та багато іншого змогли побачити відвідувачі простору «Арсенал ідей Нової української школи», який представили в Південноукраїнському національному педагогічному університеті ім. К.Д. Ушинського.
Виставка проводиться з ініціативи голови обл-держадміністрації Максима Степанова і за підтримки Міністерства освіти та науки й Міні-стерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.
«Ми започаткували в Одеській області проект «Нове покоління вчителів для української школи». Я дуже дякую міністрові освіти і науки Лілії Гриневич за підтримку. 250 вчителів, підготовлених педагогічними училищами нашого регіону, отримають свої перші класи Нової української школи вже 1 вересня. Одеська область — розумний регіон. І все починається з перших класів. Я вітаю всіх на цій виставці. Я хочу, аби ми всі подивилися, за допомогою яких новітніх технологій ми повинні навчати наших дітей», — підкреслив Максим Степанов.
Зразки оновленого освітнього простору зайняли майже тисячу квадратних метрів зали Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського. Сучасне шкільне обладнання на виставці представляють понад 30 кращих вітчизняних виробників.
«Нова українська школа — це не тільки місце, де дітям дають знання. У школі також повинні давати дитині вміння самореалізовуватися, справлятися зі складними проблемами, радіти життю, захищати своє емоційне здоров’я й розуміти іншу людину. Ми це починаємо з початкової школи. Для цього зараз підвищують кваліфікацію 2000 вчителів, які братимуть перші класи. Я вважаю, що після ознайомлення з цією виставкою присутні отримають порцію натхнення, нової інформації, яка є надзвичайно корисною, аби ми могли створити нову якість освітнього простору і нову якість початкової школи в Україні», — наголосила Лілія Гриневич.
Міністр зауважила, що ця освітня реформа готувалася ще за уряду Арсенія Яценюка й отримала підтримку нинішнього прем’єра Володимира Гройсмана. І саме ця наступність, за її словами, допомогла зробити відчутний поступ та максимально задіяти державні ресурси для підтримки реформи. «Зараз ми виділили майже мільярд гривень на закупівлю меблів та дидактичних матеріалів для Нової української школи, але загалом на реформу освіти для початкових класів виділено майже 1 мільярд 900 мільйонів, тобто майже 2 мільярди. Таких інвестицій у початкову школу ніколи не було», — зазначила Лілія Гриневич.
«Арсенал ідей для Нової української школи» відвідали вже більше тисячі осіб. Серед них — педагоги і директори навчальних закладів загальної середньої освіти, педагогічних училищ Одещини, делегації з Кіровоградської, Херсонської та Миколаївської областей.

Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
Вихід газети у четвер. Вартість передплати:
- на 1 місяць — 70 грн.
- на 3 місяці — 210 грн.
- на 6 місяців — 420 грн.
- на 12 місяців — 840 грн.
- Iндекс — 61119
Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.
Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206