Переглядів: 6443

Найправдивіша соціологія

У неділю, 29 квітня, у 40 об’єднаних територіальних громадах у 17 областях України відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ та відповідних сільських, селищних, міських голів.

Перемогу на цих виборах з результатом 35,4% здобула «Батьківщина», заявила лідерка партії Юлія Тимошенко на прес-конференції у понеділок, 30 квітня, оголошуючи результати підрахунку голосів за протоколами з дільниць.

Відповідно до цих результатів, «Батьківщина» з великим відривом випереджає інші партії за кількістю депутатів, обраних від політсил, що брали участь у виборах.

У регіональному розрізі результати голосування свідчать, що «Батьківщина» перемогла в 11 областях із 17, де проводилися вибори. Найближчий конкурент — президентський БПП «Солідарність» — лише у трьох.

Результати виборів до ОТГ, які є останніми великими місцевими виборами перед президентськими та парламентськими у 2019 році, на переконання Юлії Тимошенко, є найправдивішою соціологією.

«Вибори в ОТГ — це найправдивіша соціологія. Ви знаєте, скільки маніпуляцій допускає соціологія. Але те, що зараз реальні вибори показали «Батьківщині» 35,4%, говорить про реальні симпатії людей, про реальне згуртування людей навколо нашої команди, яка може і мир в країні повернути, й економіку підняти, і віру людям у себе повернути, і знову всім нам стати щасливими», — заявила лідерка «Батьківщини.

Юлія Тимошенко подякувала виборцям за підтримку «Батьківщини» та кандидатам, які, попри тиск, адмінресурс та репресії, змогли перемогти.

«Незважаючи на все, ми показали, що мафію на чолі з вищими посадовими особами держави, які корумповані й аморальні, можливо перемагати з великою перевагою. У цих громадах ми просто довели, що стару систему можна зруйнувати. І цього разу ми з вами всупереч об’єд-нанню кланів, тиску й аморальності переможемо та демонтуємо стару систему. Ми запровадимо з вами новий курс України, який дасть нові можливості і країні, і кожній людині», — заявила Юлія Тимошенко.

В Одеській області 29 квітня перші вибори в об’єд-наних територіальних громадах відбулися в Любашівському та Окнянському районах і в місті Кілія.

За попередніми результатами підрахунку голосів, партія ВО «Батьківщина» за кількістю обраних депутатів здобула впевнену перемогу серед усіх політсил, що брали участь у цих виборах.

Так, за попередніми підрахунками голосів, у Любашівській ОТГ депутатами обрано 10 представників від «Батьківщини», 9 — від БПП, по одному — від Аграрної партії та Радикальної партії Ляшка і п’ятеро самовисуванців. Головою громади став представник БПП.

У депутатський корпус Окнянської громади пройшли 20 представників партії Юлії Тимошенко, чотири — від БПП «Солідарність», один — від «Нашого краю» та один самовисуванець. Очолити громаду виборці довірили представникові ВО «Батьківщина» Олегові Білоусу.

Депутатський корпус Кілійської міської громади складатиметься з представників трьох політ-сил: БПП — 18, ВО «Батьківщина» та Аграрної партії — по 8. Головуватиме у громаді представник БПП.

Загальний результат, отриманий представниками партії ВО «Батьківщина» з числа всіх кандидатів, які висувалися політичними силами, склав 48,46%, що є кращим показником на цих виборах.

За словами очільника Одеської обласної організації ВО «Батьківщина» Олега Радковського, отриманий результат уможливила щоденна копітка робота всього депутатського корпусу партії на місцях.

«Чергова перемога на виборах в об’єднаних громадах ще раз підтверджує довіру людей до «Батьківщини». Вибори є кращим показником будь-яких рейтингів та опитувань, тому що люди голосують за своє майбутнє і майбутнє своїх дітей. Я впевнений, що наша команда виправдає виявлену нам довіру і разом ми побудуємо сильну і процвітаючу Україну», — наголосив Олег Радковський.

Іван ДАНИЛЕНКО.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net