Переглядів: 425

Гроші без зусиль: міф чи реальність?

Якщо озирнутися на кілька десятиліть назад і пригадати, якими були суспільні пріоритети, то, передусім, відзначимо ставлення до праці. Кінострічки, книжки, пісні, статті — все формувало в людях наснагу та любов до роботи.

У сучасному світі все навпаки — пропаганда відпочинку та розваг: пісні про розкішне життя, фільми, в яких головний герой з юних літ має автомобіль, квартиру... Підлітки беруть приклад зі своїх кумирів та вважають нормою не вчитися, а виставляти в соціальні мережі всілякі відео, прагнучи заробити легкі гроші; грають в азартні та онлайн-ігри тощо. Дорослі, в свою чергу, усвідомлюють, що в реальному житті важко заощадити достатню суму, щоб придбати авто чи житло.

Отже, соціум можна розділити на два береги: один тішить себе ілюзіями, що можна багато заробляти, не докладаючи зусиль, а інший перебуває у депресивному стані, порівнюючи себе з героями фільмів, які живуть в умовах, далеких від наших реалій.

Та попри все, досягати успіху й кар’єрного росту таки можна. Але для цього треба бути конкурентоспроможним спеціалістом. А щоб стати таким, слід працювати над собою, аби потенційний роботодавець зміг оцінити ваші навички та доручити виконання відповідальної справи.

Дарія Ш. час від часу поширює у соціальних мережах оголошення з пропозицією написати курсові, контрольні роботи та реферати на замовлення. «Звичайно, я тішуся з того, що з кожним роком до мене звертається дедалі більше студентів, адже це — мій хліб. Та, з іншого боку, вражає відсутність мотивації юнаків і дівчат вчитися. У такий спосіб вони економлять свій час, сили, однак не замислюються над тим, скільки втрачають можливостей отримати нові знання, а відтак і бути затребуваними у майбутньому», — коментує Дарія.

У результаті студент програє, бо не інвестує в себе, а оплачує лише свою оцінку. А як вона допоможе у майбутньому, якщо в сучасному світі цінуються знання, а не диплом? Живемо в час, коли ринок праці стає дедалі вимогливішим, а тому юнаки та дівчата, крім занять у навчальних закладах, повинні займатися ще й самостійно: читати професійну літературу, опановувати іноземні мови, відвідувати курси, лекції, презентації, семінари зі своєї спеціальності.

Володимир Кушнір, директор ТОВ «ХімВіск-Пром», поділився власним досвідом здобуття успіхів у роботі: «У кожної людини, яка себе поважає, повинні бути мрія та мета. Чим довше ми вагаємося та відкладаємо їх досягнення на потім, тим швидше їх досягатимуть інші. Навчання важливе на будь-якому етапі життя, кожна професія потребує постійного вдосконалення навичок. Слід знати не лише ази, а й заглиблюватися в пізнання своєї спеціальності».

Для того, щоб досягнути успіху, не слід боятися експериментувати та отримувати досвід у різних сферах. Будь-яка робота може стати імпульсом і натхненням для реалізації власних мрій. Лише копітка праця над собою допоможе діти до мети, а фальшиві ідеали й стереотипи — то банальний спосіб маніпуляції, на який не варто реагувати. Пам’ятайте: чим вище планка, тим важче до неї дострибнути. Але яким солодким потім буде смак перемоги. Перемоги над собою!

Олена ТАРАНОВА,
студентка ОНУ ім. І.І. Мечникова.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

Вихід газети у четвер. Вартість передплати:

  • на 1 місяць — 70 грн.
  • на 3 місяці — 210 грн.
  • на 6 місяців — 420 грн.
  • на 12 місяців — 840 грн.
  • Iндекс — 61119

Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.

Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

  • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
  • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
  • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net