Переглядів: 393

Рік Максима Степанова

Рік 2017-й промайнув і став історією. Час підсумувати зроблене. До повного одужання української економіки ще далеко, але позитивні зрушення помітні.

«Можемо пишатися, що за результатами 2017 року Одеська область стала лідером в Україні за темпами зростання промисловості», — повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова облдержадмі-ністрації Максим Степанов. Нагадаємо, 12 січня сповнився рік, як Максим Володимирович очолив ОДА.

Ці цифри не просто економічна статистика, а результат наполегливої праці десятків тисяч людей, які крок за кроком роблять наше життя кращим.

2017-й був роком амбітних проектів. Ось лише деякі з них: початок будівництва злітно-посадкової смуги Одеського аеропорту, порятунок унікальної пам’ятки історії та архітектури — Аккерманської фортеці, відновлення Музею морського флоту.

Запущена освітня програма «Будь розумним/Be smart». Розпочалося створення професійно-технічних кластерів. Впроваджується пілотний проект «Нова українська школа» та онлайн-курс «Інклюзія — гід для суспільства».

В області діє цільова програма охорони здоров’я. Утворено 9 госпітальних округів. Відкрито обласний реперефузійний центр, Центр нефрології та гемодіалізу, засновано перший в Україні Центр соціально значущих хвороб. Створено Єдиний диспетчерський пункт невідкладної медичної допомоги та експериментальний проект телемедицини в Окнянському районі.

Триває реалізація програми «Безпечна Одещина». У грудні 2017 року Рада Європейського Союзу ухвалила рішення відкрити в Одесі представництво Місії ЄС із цивільної безпеки. Міжнародні партнери допоможуть регіону в реформуванні поліції, прокуратури, судів та рятувальної служби.

Створено Геопортал містобудівного кадастру.

У протистоянні довкола забудови Літнього театру в Міському саду Максим Степанов став на бік громади: «У боротьбі за Літній поставлено крапку. Міністерство культури включило цю територію у межі Міського саду Одеси. Відтепер вона під захистом держави. Жодного торговельно-розважального центру там бути не може — ані за законом, ані за справедливістю. Вітаю одеситів з перемогою».

Перший рік не буває легким ні в школі, ні у війську, ні на посаді голови ОДА. «2017-й був непростим, але я вдячний моїй команді. Незважаючи на те, що на початку року в Одеській ОДА панував хаос, нам вдалося налагодити роботу та досягти непоганих результатів», — підсумував голова облдержадміністрації.

Пріоритетами на 2018 рік Максим Степанов вважає освіту, медицину та інфраструктуру.

Володимир ГЕНИК.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net