Цвинтар космічних кораблів
Точка Немо — нак називається цвинтар космічних кораблів — розташована у центрі Тихого океану, за 2,6 тисячі кілометрів від найближчого острова.
Віддаленість місця скупчення уламків космічної техніки допомагає агентствам уникнути аварій під час поховання апаратів на дні океану. У вказаному квадраті вже спочивають шість російських станцій «Салют», стільки ж японських вантажних кораблів HTV, ракета SpaceX, автоматизований транспортний засіб Jules Verne і ще понад 250 різних апаратів космічного призначення. МКС у майбутньому також знайде свій притулок у цій точці координат, повідомляють учені.
Ще в 1971 році це місце вибрав учений Лукатела з Хорватії. Він же і запропонував назвати цю точку координат Немо — на честь героя трилогії Жуля Верна («Діти капітана Гранта», «Двадцять тисяч льє під водою» і «Таємничий острів»).
Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
Вихід газети у четвер. Вартість передплати:
- на 1 місяць — 70 грн.
- на 3 місяці — 210 грн.
- на 6 місяців — 420 грн.
- на 12 місяців — 840 грн.
- Iндекс — 61119
Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.
Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
050-55-44-203, 050-55-44-206