Свято свободи і гідності
21 листопада Україна урочисто відзначила День гідності та свободи, встановлений на честь двох знаменних і доленосних подій у нашій новітній історії — початку Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013-го.
На вшанування цієї дати в Одесі відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку, в якій взяли участь голова облдержадміністрації Максим Степанов та його заступники, перший заступник голови обласної ради Олег Радковський, мер Одеси Геннадій Труханов, представники командування військ Південного оперативного напрямку, правоохоронних органів, духовенства, громадські і партійні діячі.
Поклавши квіти до підніжжя Кобзаря, учасники церемонії хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у боротьбі за свободу і гідність України, її територіальну цілісність.
Після урочистого маршу роти почесної варти Південного оперативного напрямку, студенти Одесь-кого училища мистецтв і культури ім. К.Ф. Данькевича та Одеського театрально-художнього училища виконали вокально-драматичну композицію за творами Тараса Шевченка.
Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ.

Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):
- на 1 місяць — 50 грн.
- на 3 місяці — 150 грн.
- на 6 місяців — 300 грн.
- на 12 місяців — 600 грн.
- Iндекс — 61119
суботній випуск (з програмою ТБ):
- на 1 місяць — 40 грн.
- на 3 місяці — 120 грн.
- на 6 місяців — 240 грн.
- на 12 місяців — 480 грн.
- Iндекс — 40378
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206