СНІД пішов на спад
Доповідь Організації Об’єд-наних Націй з ВІЛ/СНІДу (UNAids) засвідчила, що смертність від цієї недуги за останнє десятиліття знизилася із 1,9 мільйона осіб на рік до 1 мільйона (дані 2005 і 2016 років, відповідно).
ВІЛ був однією з десяти найпоширеніших причин смерті людей у всьому світі. Критичний рубіж пройдено, переконані фахівці, багатьом смертельним випадкам вдалося запобігти завдяки спеціальним препаратам. Як відомо, повністю вилікувати ВІЛ неможливо, однак негативні наслідки вірусу можна стримувати за допомогою антиретровірусної терапії. У всьому світі 36,7 мільйона людей живуть із ВІЛ, приблизно 53 відсотки отримують лікування, яке дозволяє зберегти нормальну тривалість життя.
Виконавчий директор UNAids Мішель Сідібе повідомила, що очікуваного фахівцями показника кількості людей, які комфортно живуть із ВІЛ, досягнуто, а це 15 мільйонів осіб. Подвоєння цього показника — до 30 мільйонів — прогнозується до 2020 року.

Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
Вихід газети у четвер. Вартість передплати:
- на 1 місяць — 70 грн.
- на 3 місяці — 210 грн.
- на 6 місяців — 420 грн.
- на 12 місяців — 840 грн.
- Iндекс — 61119
Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.
Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206