Переглядів: 522

«Їй він потрібніший...»

У вівторок, 13 червня, голова Одеської ОДА Максим Степанов відвідав село Ставрове в Окнянскому районі, де подарував свій будинок місцевій жительці Вікторії Шпак — єдиній у цьому селі сироті, яка досягла повноліття.

Будинок у Ставровому Максим Володимирович придбав близько місяця тому за незвичайних обставин: зробив це, щоб зареєструватися в цьому селі і, сплативши податки в бюджет Окнянского району, допомогти з будівництвом місцевої школи (про це «ЧН» повідомляли у номері за 27 травня). Згідно з декларацією за минулий рік, сума сплачених ним податків склала 3 мільйони 732 тисячі гривень, і вони вже надійшли до бюджету району.

«Школа тут будується вже 10 років і її ніяк не можуть добудувати, тому я вирішив зареєструватися в селі, щоб податки пішли в місцевий бюджет. Для цього потрібно було житло, знайшли будинок, який тут продавався, ось я його і купив. Я розумів, що не планую тут жити, про що відразу й сказав. І сьогодні із задоволенням дарую цей будинок цій чудовій дитині, Вікторії Шпак, — їй він набагато потрібніший, і вона, напевно, потребує його більше з-поміж усіх жителів Ставрового», — заявив Максим Степанов.

Голова ОДА вручив новій господині будинку всі необхідні документи, після чого вони разом оглянули приміщення. За словами дівчини, вона нікуди не збирається їхати з рідного села і після завершення навчання планує тут жити, працювати та будувати сім’ю, а про такий несподіваний подарунок навіть мріяти не могла.

Сьогодні  діти у Ставровому навчаються в переповнених класах у приміщенні, якому понад 100 років. За словами Максима Степанова, нова школа тут  буде готова вже до 1 вересня 2018 року.

«Зараз ми швидкими темпами проведемо актуалізацію проекту і почнемо фінансувати будівництво. Я знайду гроші, щоб добудувати цю школу. Є гроші з обласного та державного бюджетів, є гроші, які я сплатив  як податки, — з’явився додатковий ресурс. Голови райради і райдерж-адміністрації сказали, що із задоволенням спрямують цей ресурс на фінансування будівництва школи. Я пообіцяв, що діти підуть до неї вже 1 вересня наступного року, і виконаю цю обіцянку», — запевнив голова ОДА.

За словами Максима Степанова, сфері освіти в області він має намір приділяти найпильнішу увагу. «Вкладення грошей у науку та освіту в рази пришвидшує зростання ВВП у державі. Ніщо не може дати такого стимулу зростанню ВВП, як освічена нація, яка отримує гарну освіту і потім використовує свої знання для розвитку власної держави», — зазначив він.

Поліпшення якості освіти в регіоні є одним з ключових напрямків стратегічного плану дій на 2017—2019 роки «Розумний регіон», який голова Одеської ОДА Максим Степанов презентував наприкінці березня.

Фото прес-служби ОДА.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net