Переглядів: 6386

Вічна музика весни

Недавно учасники програми «Місце зустрічі — діалог», яка втілюється за підтримки фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє», на запрошення організаторів  побували на чудовому концерті під назвою «Етерна прімавера», що в перекладі з латини означає «Вічна весна». Концерт хорової капели «Хорус фест» відбувся в Одеському муніципальному театрі духової музики.

Шанувальники хорового співу  добре знають цей чудовий колектив під керівництвом доцента Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової, кандидата мистецтвознавства, лауреата міжнарод-них  конкурсів Ніни Заболотної, що об’єднує талановитих людей різного віку і різних професій, які люблять співати і прагнуть долучитися до високого хорового мистецтва.

У капели — багатий, зі смаком підібраний репетруар, що охоплює різні види вокального мистецтва, тож зі сцени звучали і класичні  твори  у стилі бароко та класицизму, і джазові номери, й народні пісні та романси. Франц Шуберт, Петро Ілліч Чайковський, Георг Фрідріх Гендель, Микола Лисенко — неповний перелік авторів, твори яких подарували виконавці. Радісні, життєстверджувальні звуки музики переможно проголошували прихід «Етерни прімавери», нагадували присутнім, що навесні пробуджується не лише природа, а й людські серця — щоб прославляти життя, кохання, Бога.

Програму прикрасили чисті, чудові голоси студенток-вокалісток Одеської музакадемії Галини Дигуляр і Дарії Малишенко, які виконували класичні романси.

Концерт супроводжував цікавий відеоряд із класичних картин та фресок. Цей сюрприз став можливим завдяки фірмі «Лідер», що надала проекційне обладнання, та старанням учасників капели, які самостійно створили відеофільм.

У концерті також брали участь хормейстер Світлана Рядченко та концертмейстер Євгенія Воюцька.

Після виступу слухачі довго не відпускали артистів зі сцени, щедро їм аплодуючи, дякуючи за те, що  діляться своїм мистецтвом з одеситами.

— Я  почуваюся дуже піднесено, — розповідає учасник програми «Місце зустрічі — діалог», пенсіонер Михайло Славуцький, який прийшов на концерт разом з дружиною. — Таке відчуття, що артисти підняли весь зал на крилах своєї творчості. Цей виступ хору нагадав нам, що життя триває, що знову прийшла весна і знову прийшов час радіти сонечку і відродженню природи.

Ольга ФІЛІППОВА.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net