Переглядів: 655

Наш дивосвіт — бібліотека

З давніх часів професія бібліотекаря вважалася надзвичайно почесною, їй присвячували своє життя обрані, інтелігентні, мудрі люди, великі трудівники.

Недавно я побувала на святі «Скарбниця цвіту — по всьому світу», присвяченому 60-й річниці заснування Полезненської бібліотеки, й хочу поділитися своїми враженнями від нього. Тим більше, що це добра нагода, щоб підсумувати діяльність сільської книгозбірні, оцінити її сьогодення і трішечки зазирнути в майбутнє.

На ювілейному заході завідуюча бібліотекою-філією Г.П. Нікуліна своїми щирими й теплими словами, споминами про минуле об’єднала всіх присутніх у велику читацьку родину, яка з першої хвилини отри-мала заряд для позитивного настрою. На свято завітали представники місцевої влади, колеги із ЦБС, друзі з культурно-освітніх закладів і, звісно ж, найактивніші й най-улюбленіші читачі — учні 4-го класу Полезненської ЗОШ (класний керів-ник Л.М. Тульба), які декламували вірші та виконали гарну пісню. Справжнім розмаїттям пісень прикрасили свято члени клубу «Посиденьки».

Усі односельці й гості висловлювали вдячність Галині Прокопівні, яка працює на бібліотечній ниві у Полезному вже тридцять восьмий рік. Так, О.В. Бойченко від імені дирекції та колективу ЦБС району подякувала їй за багатолітню результативну працю, за безмежну відданість й особливе ставлення до роботи й людей, наголосивши, що вона унікальна особистість і що далеко не в кожному районі і навіть області України є такі прекрасні, самовіддані бібліотекарі. Оксана Валеріївна виконала почесну місію — вручила Г.П. Нікуліній Почесну грамоту Одеської облдержадміністрації.

У рамках свята дипломами і цінними подарунками були нагороджені переможці обласних конкурсів, зокрема «Море талантів» — Л. Левенець (учениця 7-го класу). З гумором господиня ювілейного свята вшанувала постійних читачів за їхні таланти, любов до книги, відданість бібліотеці й активну участь в її житті: родину Литвинів — у номінації «Читаюча родина», Я. Притуляк (7-й клас) — «Найкращий читач року».

Не сумніваюся, що у всіх залишилися приємні враження про це сільське свято. Нехай же бібліотечний вогник ще багато років світить яскраво і впевнено, зігріваючи своїм теплом душі наших земляків!

Валентина ЧЕРСЬКА.
Великомихайлівський район.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net