Переглядів: 716

Нове в оформленні авто

Шановні громадяни! Доводимо до вашого відома, що для спрощення реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів 18 листопада 2015 року Кабінет Міністрів ухвалив постанову №941 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань реєстрації транспортних засобів».

Цим нормативно-правовим актом внесено зміни до постанов уряду від 7.09.1998 №1388 та від 11.11.2009 №1200, якими виключено з документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, довідку-рахунок встанов-леної форми, видану відповідним суб’єктом господарювання, а натомість введено нову категорію документів, які підтверджують правомірність придбання транспортного засобу — укладені та оформлені безпосередньо в органах з надання сервісних послуг МВС у присутності адміністраторів цих органів договори купівлі-продажу (міни, поставки), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортний засіб.

У разі звернення до територіального сервісного центру МВС особи з наміром укласти договір у присутності працівника центру можливе укладання договору за формою, самостійно визначеною сторонами договору та попередньо підготовленою ними і принесеною в приміщення центру (без підпису) або використання отриманого в центрі бланку. Бланк договору заповнюється сторонами власноручно в присутності працівника центру (адміністратора). Укладання договору здійснюється сторонами винятково у приміщенні сервісного центру і в присутності працівника сервісного центру безоплатно.

Згідно з чинним законодавством відповідальність за зміст договору та його виконання покладається на громадян. Укладання цього договору є вашим власним волевиявленням і жодної відповідальності, в разі виникнення спорів, працівник сервісного центру МВС, у присутності якого було укладено договір, не несе. Водночас працівник сервісного центру (адміністратор) проводить перевірку транспортного засобу, свідоцтва про його реєстрацію (технічного паспорта) та осіб, які звернулися за укладанням договору, за відповідними пошуковими реєстрами, у тому чис-лі НАІС ДДАІ. У разі виявлення в результаті такої перевірки інформа-ції, що може слугувати перешкодою в укладанні договору, працівник центру повідомляє її сторонам і відмовляє в його укладанні та реєстрації в сервісному центрі. У разі виявлення документів, що мають ознаки підробки або осіб, які перебувають у розшуку, адміністратор сервісного центру негайно повідомляє про це поліцію.

Відповідальним за справжність ідентифікаційних номерів транспортного засобу записам, які зазначені у реєстраційних документах, є його власник, тому для певності, що номери агрегатів транспортного засобу є справжніми та не змінювалися, перед придбанням такого рекомендуємо звертатися за дослідженням до фахівців експертної служби МВС або судових експертів державних спеціалізованих установ, щоб отримати висновок фахівця.

У сервісних центрах МВС працює достатня кількість фахівців, які здійснюють прийом громадян, тому нема сенсу звертатися за різними послугами до сторонніх громадян, які не є працівниками даної структури і за послуги вимагають оплату за свою участь та прискорення процедури.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorka@i.ua