Переглядів: 781

Молодіжний вітер надії

Унікальне поєднання цікавого відпочинку та духовного розвитку пропонує молодіжний фестиваль «Вітер На-Дії». Сучасна християнська музика, «Вільний університет», духовна програма, вечірня ватра, нічний музичний марафон та ще багато інших сюрпризів готують для молоді з усієї України.

У Львові активно готуються до молодіжного фестивалю «Вітер На-Дії», який відбудеться 23—26 липня. Захід є одним з етапів підготовки до Світового дня молоді, що пройде у 2016 році у Кракові.

Програма фестивалю дуже насичена, кожен учасник зможе знайти щось для себе. Організатори готують різні майстер-класи, тре-нінги, концерти християнської музики, театральний фестиваль «На крилах вітру», відкриті екскурсії, флеш-моб, цікавий квест тощо. Для молоді працюватимуть спортивні майданчики, творчі майстерні, а також «Вільний університет» з цікавими спікерами.

«Ми розуміємо, що в країні зараз складний час, проте «Вітер На-Дії» — це не розважальний захід, це подія, яка об’єднує молодь, акти-візує її до дій у громаді. Тому такі заходи Україні зараз дуже потрібні», — розповідає голова комісії у справах молоді Української греко-католицької церкви отець Ростислав Пендюк.

У рамках фестивалю відбудеться унікальна акція «Розкажи папі про Україну». Представники різних молодіжних християнських організацій України напишуть найдовший лист папі Франциску про нашу країну.

Молоді люди, які приїдуть з інших регіонів, матимуть можливість жити при львівських парафіях та у спе-ціальному містечку «Вітру На-Дії». Їх прийматимуть найактивніші парафії УГКЦ Львова.

Вперше «Вітер На-Дії» був проведений минулого року, участь у ньому взяло близько 1000 молодих людей. Цього року організатори очікують близько 3 тисяч учасників.

Участь у фестивалі потребує реєстрації. Зробити це можна, за-йшовши на сайт «Дивенсвіт» (www.dyvensvit.org) або безпосередньо під час фестивалю. Проте організатори просять усіх гостей, і львів’ян також, реєструватися наперед, щоб забезпечити все необхідне для усіх учасників.

Організатори події — комісії у справах молоді та Львівської архієпархії УГКЦ, Львівська міська рада, Львівська облдержадміністрація, Український католицький університет, Львівська духовна семінарія Святого Духа.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net