Нам обіцяють незабутню ніч
Саме таку, незабутню «Ніч у філармонії» у форматі одноденного фестивалю мистецтв пообіцяли одеситам і гостям на прес-конференції, яка відбулася 20 травня в Одеській філармонії.
Організатори та учасники цього небаченого ще в світі дійства — директор філармонії Галина Зіцер, начальник концертного відділу Ніна Ксіда, художник Злата Гончарова і джазовий піаніст та композитор Олексій Пєтухов — докладно розповіли про те, що побачать, почують та ще й продегустують ті, хто прийде 4 червня у філармонію. Дія, початок якої запланований на 21.00, проходитиме на п’яти майданчиках: Великий і Камерний зали, фойє і майданчик перед будівлею філармонії та Італійський дворик.
У програмі — виступ шести музичних колективів. Діапазон творів — класика, народна музика, джаз і рок. Крім того, демонструватиметься німий фільм, музичний супровід до якого «наживо» забезпечать такі відомі піаністи, як Сергій Терентьєв, Юрій Кузнєцов, Олексій Пєтухов і Гліба Цапкалова-Старченко. А ще на глядачів чекає виставка картин відомої одеської художниці Злати Гончарової, яка супроводжуватиметься боді-арт-шоу, фотовиставка Юрія Бойка та багато інших цікавинок.
Зважаючи, що «Ніч у філармонії», яка почнеться о 21.00, триватиме не менше ніж до 3-ї ночі, для глядачів передбачена дегустація напоїв фірми «Болград» і страви кухні ресторану «Шерлок».
Як особливо підкреслила Галина Зіцер, така нова форма фестивалю мистецтв, як «Ніч у філармонії» 4 червня, стане лише першою ластівкою в низці інших одноденних тематичних фестивалів, що вже заплановані на майбутнє. На її думку, обмілілий потік зарубіжних гастролерів, що спочатку сприймався
як нещастя, дозволив cповна проявити власну творчість і представити наших талановитих виконавців. Тож нудьгувати одеситам і гостям міста влітку не доведеться!
Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ.

Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
Вихід газети у четвер. Вартість передплати:
- на 1 місяць — 70 грн.
- на 3 місяці — 210 грн.
- на 6 місяців — 420 грн.
- на 12 місяців — 840 грн.
- Iндекс — 61119
Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.
Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206