Переглядів: 637

«Король одеського фольклору»

Одеський музичний кооператив «Гроші вперед» та його фронтмен Фелікс Шиндер добре відомі городянам. Цю чудову веселу групу можна почути на багатьох концертних майданчиках міста, вони із задоволенням беруть участь у масових заходах, хоча не відмовляються і від виступів у ресторанах та нічних клубах.

Саме кооператив «Гроші вперед» своїм запальним концертом в альтанці Міського саду відкривав останній Джазовий фестиваль в Одесі.

Цими днями вся Одеса раділа за Фелікса Шиндера, коли він вийшов у фінальні прямі ефіри популярного ТБ-шоу «Голос країни».

На відборах наосліп наш земляк Фелікс Шиндер разом зі своїм гітаристом Женею Кучуркою підкорили як журі у складі Потапа, Олександра Пономарьова, Тіни Кароль та Святослава Вакарчука, так і глядачів романтичним виконанням блатної пісні «Коли гойдаються ліхтарики нічні».

Обираючи тренера між Потапом і Святославом Вакарчуком, одесит пішов до львів’янина.

«Король одеського фольклору» (як його почали іменувати навіть у Києві), підопічний Святослава Вакарчука Фелікс Шиндер також гармонійно виглядав, імпро-візуючи у відомій джазової композиції «Let My People Go» Луї Армстронга в дуеті з Георгієм Луценком.

На вирішальному етапі вокальних нокаутів, від яких залежало, чи потрапить Фелікс у фінальні прямі ефіри, Шиндер знову здивував, виконавши в сучасній обробці українську народну пісню «Ой, там, на горi» (багатьом відому з мультфільму «Жив-був пес»). Пісня несподівано вразила слухачів своєю глибиною та проникливістю, одесит зберіг автентичність і душевність українського мелосу.

Протягом проекту самобутній одесит полюбився глядачам, про що свідчать безліч коментарів і провідні позиції в голосуваннях на сайті проекту і соцмережах, та став справжньою зіркою шоу, повідомляє ТСН.

Давайте побажаємо Феліксу Шиндеру успіхів у проекті і подальшій творчості та підтримаємо земляка під час виступу в прямому ефірі проекту «Голос країни-2015».

Нагадаємо, перший прямий ефір відбудеться 24 травня о 21.00 на каналі «1 + 1». Від смс-голосування глядачів під час виступу залежатиме можливість участі конкурсанта в наступному прямому ефірі. Всього у фіналі «Голосу країни» планується три прямих ефіри (24 та 31 травня і 7 червня), шоу виходить по неділях.

Ольга ФІЛІППОВА.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net