Переглядів: 736

Найкрихкіший – 11-й рік

Припущення про те, що подружжя досягає піку свого нещастя у шлюбі після семи років спільного життя, виявилося не зовсім вірним. Як з’ясували дослідники з Brigham Young University у США, найнебезпечнішим для збереження сім’ї є одинадцятий рік спільного проживання.

У багатьох західних сімейних психологів існує неофіційний термін «сверблячка сьомого року», названий так на честь однойменного фільму з участю Мерилін Монро. У цьому фільмі вона виконувала роль привабливої актриси, яка стала предметом потягу одруженого чоловіка. У стрічці висловлювалася теорія про те, що сімейне щастя починає швидко випаровуватися після семи років спільного проживання, і це збільшує небезпеку розлучення.

Однак американські вчені встановили, що психологи помилялися, і що найкрихкішим шлюб стає після 10 років спільного життя. Якщо пара зуміє подолати цей рубіж, то шанси на те, що вона зможе успішно жити і далі, значно зростуть.

Такі висновки були зроблені на підставі опитування більше двох тисяч жінок, народжених між 1957 і 1964 роками. Вони розповідали про своє ставлення до шлюбу протягом 35 років. За цими розповідями вчені змогли оцінити рівень сімейного щастя, відзначаючи точки, коли він досягає свого максимуму і мінімуму. З’ясувалося, що жінки бувають найменше щасливими у своїх стосунках після 10 років шлюбу. На думку авторів дослідження, це пояснюється тим, що на цьому етапі жінка відчуває найбільше навантаження в сім’ї, включаючи догляд за малими дітьми і домашні обов’язки. Натомість, початкова пристрасть до чоло-віка і новизна сексу вже встигають згаснути.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

Вихід газети у четвер. Вартість передплати:

  • на 1 місяць — 70 грн.
  • на 3 місяці — 210 грн.
  • на 6 місяців — 420 грн.
  • на 12 місяців — 840 грн.
  • Iндекс — 61119

Якщо хочете бути серед тих, хто читає, думає, не погоджується, сперечається, а відтак впливає на прийняття рішень на розвиток свого села чи міста, — приєднуйтеся до спілки читачів нашої газети.

Передплатити газету можна у поштовому відділенні або у листоноші, а також у редакції.

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

  • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
  • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
  • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net