Переглядів: 711

Джаз у синьо-жовтих тонах

Джаз-фест, який пройде в Одесі 19—21 вересня, буде надзвичайним. Його афіші зроблені у кольорах нашого синьо-жовтого прапора. «Це буде патріотичний джаз», — пообіцяв засновник фестивалю Юрій Кузнецов.

Свято розпочнеться масштабним відкриттям у Міському саду на свіжому повітрі  19 вересня о 19.00. У програмі візьмуть участь вокалістка Анастасія Букіна, народний артист України Микола Свидюк, вокальний секстет «Дюк-тайм», Володимир Комаров і група «Доктор Борменталь», саксофоніст Ігор Улицький та інші.

20 та 21 вересня фестиваль проходитиме на своїй основній сцені — у Великому залі Одеської філармонії. Ті, кому забракне джазу, зможуть продовжити слухати його  вночі — у новому клубі Blues Brothers Club (Преображенська, 66) і в кафе «На даху моря» (пляж Ланжерон). Поціновувачі джазу почують виступи легендарних музикантів, відкриють для себе нові імена.

У суботньому концерті візьмуть участь одесити, які працюють за кордоном. Джазова співачка Тамара Лукашова виступить разом з німецькими та австралійськими музикантами, Андрій Прозоров — в австрійсько-українському проекті. Завершить суботній вечір турецький музикант Ондер Фочан разом зі своїм свінговим квартетом, який представить цікавий експеримент, об’єднавши традиційну турецьку музику з джазом та свінгом.

Недільний вечір у Великому залі філармонії запам’ятається одеситам та гостям міста зустріччю з незвичайною музикою містика і філософа Георгія Гурджієва, яку виконуватиме французька група «Космік маурель Тріо».

А ще у неділю на фестивалі буде представлений новий експеримент від популярного українського музиканта, лідера рок-гурту «Vopli Vidopliassova» Олега Скрипки — джазове кабаре.

Хедлайнером джаз-фесту стане 74-річний композитор та гітарист Джеймс «Блад» Алмер, легенда американського джазу.

— Попри те, що днями у Затоці проходив ще один джазовий фестиваль — «Коктебель-фест», який з політичних причин переїхав із Криму, наша інтелігентна вимоглива публіка залишається з нами, — зауважив Юрій Кузнецов.

Проведення фестивалю у важкі часи стало можливим завдяки підтримці одеситів, а також потужній допомозі, яку надають посольства та культурні центри США, Франції, Німеччини, Австрії, Туреччини. Щедрі городяни охоче надали для проведення музичного свята кілька автомобілів представницького класу для зустрічі гостей і навіть яхту, на якій учасники матимуть змогу здійснювати морські прогулянки.

У програмі нинішнього фестивалю — рекордна кількість українських учасників, і він проходитиме не лише під патріотичними кольорами нашого прапора, а й під гаслом: «Одесити усіх країн, повертайтесь!».

— Не буде на нинішньому святі представників Росії — багато музикантів підписали якісь жахливі петиції і тим самим закрили собі в’їзд в Україну, — пояснив Юрій Кузнецов.

Ольга ФІЛІППОВА.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net