Переглядів: 765

Найкраща допомога – адресна

Благодійність дає найбільший результат, коли вона адресна. Громада Української греко-католицької церкви сіл Ряснопіль, Семихатки та Улянівки вже півроку надає посильну допомогу нашим військовослужбовцям. Підтримуємо матеріально і морально насамперед тих захисників, яких знаємо і про найважливіші потреби яких дізнаємося від них особисто у телефонному спілкуванні.

Коли розпочалися відомі події в Криму, ми одразу ж через тамтешнього знайомого священика вийшли на зв’язок з Керченським гарнізоном морської піхоти. Наші солдати мужньо стояли там до останнього наказу командування про передислокацію. Ми знайшли серед них земляків, родичів або, як кажуть, знайомих своїх знайомих і почали переказувати кошти на їхні особисті рахунки. Таку картку зараз може мати кожен військовослужбовець. Ну а що йому більше потрібно придбати тієї чи іншої хвилини — вирішить сам.

Пізніше, коли нашим солдатам довелося виступити на захист української землі на Сході, ми таким же чином стали підтримувати добровольців з батальйонів «Айдар» та «Азов». Після мобілізації воїнів запасу один із наших земляків потрапив у зону бойових дій. У мами цього хлопця ми попросили номер його банківської картки і теж почали переказувати хай і невеличку, але важливу для нього суму коштів. Тим нашим знайомим, які служать на кордоні з невизнаною Придністровською республікою і де зараз також неспокійно, возимо гуманітарну допомогу власним транспортом. Це від нас недалеко, тож парафіяни, фермери, підприємці, зібравши продукти, предмети гігієни, побуту, скинувшись на бензин, самі ж доставляють допомогу безпосередньо до місця служби.

Вважаю, що всі ми — і парафіяни церкви, і ті, хто до неї не ходить, — маємо великий і святий громадянський обов’язок: допомагати тим, хто виконує зараз свій конституційний обов’язок з охорони рідної землі та всіх нас. Адресна ж допомога, переконаний, є найкращою і найдієвішою формою організації гуманітарних акцій, оскільки це ще більше ріднить та об’єднує наш народ, піднімає його духовні сили у важку годину, зміцнює обороноздатність країни, а отже і вселяє віру у щасливе незалежне майбутнє.

Отець Володимир КИЧАТИЙ,
настоятель Петропавлівської церкви
с. Ряснопіль
Березівського району.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net