Переглядів: 805

«Красивий віск» для здорової шкіри

2 і 3 серпня в Одесі у приміщенні ТРЦ «Рів’єра» (біля с. Фонтанка, Комінтернівський район) працюватиме пересувний консультаційний центр з діагностики волосся і шкіри людини. Відвідавши його, одесити за лічені хвилини абсолютно безкоштовно протестують своє тіло на професійному обладнанні, а також отримають консультацію експертів із широким спектром рекомендацій щодо догляду за собою і купу косметичних пробників.

Таку можливість жителям і гостям нашого міста надав німецький космецевтичний (поєднання косметики і фармакології) бренд Eucerin («Юцерін»). Під час акції проводитиметься і лотерейний розіграш наборів німецької косметики.

Така акція проводиться в Одесі вже вдруге. Попередніх вихідних (26—27 липня) її учасниками стали близько 300 людей різного віку. Хоча продукція ТМ «Юцерін» більше розрахована на жінок, не цуралися дізнаватися більше про себе й чоловіки, а для дітей тестування взагалі перетворилося на цікаву гру. До експертів консультаційного центру вишиковувалися черги.

«Перший подібний проект ми провели в Києві в травні минулого року, тоді в країні було ще все спокійно. Акція викликала справжній фурор. На тестування прийшло дуже багато людей. Позитивний досвід надихнув нас рушити в регіони. Одеса — наше перше й улюблене місто. Бренд «Юцерін» тут знають і поважають», — розповіла Мар’яна Кушнір, піар-менеджер компанії ТОВ «Байєрсдорф Україна».

За словами Мар’яни, мета організаторів акції не реклама бренду, а проведення інформативної роботи серед широкого кола людей. «Проект більше соціальний, — зазначила вона. — Ми прекрасно розуміємо, що не всі з тих, хто пройшов тестування, купуватиме нашу продукцію. Але для нас важливо, щоб люди знали, що є дієві засоби для покращення стану їхнього волосся і шкіри, є простір для самовдосконалення своєї зовнішності. Чим більше ми знатимемо певні нюанси, тим ефективніше доглядатимемо за собою».

Саме тестування займає зовсім мало часу. Спеціальним обладнанням із надчутливими датчиками проводять по шкірі руки, обличчі чи волоссі і шкірі голови. На невеличкому екрані «піддослідний» бачить ці частини свого тіла в кількаміль-йонному збільшенні. А консультанти ТМ «Юцерін» пояснюють побачене і радять, яким препаратом краще усунути певні проблеми, якщо вони є. Весь процес займає 5—10 хвилин. За цей час вимірюється ступінь зволоження, рівень рН, еластичність, бар’єрна функція й багато чого іншого.

ТМ Eucerin в Україні з’явилася не так давно — в 2011-у (в Одесі її продукція реалізовується десь зо два роки). Хоча в світі цей бренд давно відомий. Історія самої торгової марки розпочалася ще в 1898 році з відкриття, яке просто перевернуло світ косметики. Німецький вчений Ісак Лівшиц виявив чудодійні косметичні властивості емульсії ланоліну, який отримують з овечої вовни. Нова косметична субстанція отримала назву Eucerin (Юцерін), що буквально означає «красивий віск». Зовсім скоро вчений запатентував свій винахід, започаткувавши ось уже 110-літню історію успіху. Eucerin сьогодні — це найбільша в Європі дерматологічна лабораторія, де працюють понад 850 учених зі всього світу. Продукція бренду продається у більш як 50 країнах, включаючи сім держав Східної Європи і три балтійські. На найбільших світових ринках Eucerin входить у топ-трійку дермато-косметичних гравців.

Іванна ДЕРЕВ’ЯНКО.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net